Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 204
Zadzwoniłem na 112, bo jakiś gościu jechał osobówką w stylu zygzakowym. Moim zdaniem pijany. Na CB powiedzieli, że jestem konfident. Ciekawe jakby im taki typ przejechał dziecko, co by wtedy mówili.
#zycietruckera #alkohol #samochody
  • 28
  • Odpowiedz
Na CB powiedzieli, że jestem konfident


@zpord: Przecież na CB to w 99% tirowcy, z których duża część ładuje w gaz na każdym postoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aksal89: Sporadycznie raz na tydzień w trasie piwo wypije, albo te puszkę wina 330ml co w Tesco można kupić (swoją drogą nawet dobre). A tak to jedynie weekendowo/okazyjnie.
  • Odpowiedz
@zpord: Szkoda #!$%@? strzępić ryja. Dobrze zrobiłeś. Jak niewinny to git - zmierzą, zważą pojedzie dalej, a jak pijany to #!$%@? mu w alternator.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DeadIy: Tak też powiedziałem, że nie wiem czy pijany, ale nie umie utrzymać sie na pasie, więc albo stary i nie widzi, albo na podwójnym gazie. Stwarzał niebezpieczeństwo, kilka razy by pod samochód wjechał ale odbijał w ostatnich momentach
  • Odpowiedz
Ciekawe jakby im taki typ przejechał dziecko, co by wtedy mówili.

Pewnie to co każdy z nas...
Nie wiedziałem, że mam dziecko()
  • Odpowiedz
@zpord: mnie by się nie chciało, jak trzeba 5 minut tłumaczyć jakiemuś tępakowi na centrum po co chcesz zadzwonić na policję i drugie 5 minut bagiecie na dyspozytorni gdzie w ogóle jesteś i po co dzwonisz to naprawdę szkoda czasu i baterii w telefonie, #!$%@?
parę razy tak szukałem sprawiedliwości i nie warto było zrobić nic
  • Odpowiedz