Wpis z mikrobloga

Siema przychodzę z pytaniem do telefonu iPhone 6s mianowicie mam ta ostatnia betę jeszcze bo nie mogę zainstalować iOS 14 bo nie mam pamięci a nie ma mnie w domu i zauważyłem dziwna rzecz - telefon mi się nie chce ładować, mierzyłem miernikiem nawet lightning i napięcie jest... i nie wiem czy to po prostu port mi się uszkodził czy to ta beta jakaś #!$%@? jest, wie ktoś coś?

#apple #iphone #iphone6s #ios #iosdev
  • 25
@klarkia: @oslet: chyba bede musial go odtworzyc... :/ bo sie rozladowal niby odpalam na ladowarce i sie wylacza bo nie ma baterii i tak w kolko moge robic, chyba ze poczekam az sie naladuje do tych 100% jak da sie na wylaczonym i wtedy dam aktualizacje przez tela a jak nie to bede mogl tylko odtworzyc pewnie :(
@kam1ll: Jak robiłeś na bieżąco backupy, to nawet po takim tylko z iCloud będziesz musiał poprawić najwyżej kilka ustawień. No i bootloop to nie wyrok, jak coś. Jeżeli cofniesz się z wersją, to skasuj później backupy w chmurze zrobione na nowszej wersji, bo przy próbie aktualizacji będzie sypało błędami.
@klarkia: @oslet: bardzo dziwna sytuacja - w celu aktualizacji musialem zwolnic pamiec no to pousuwalem wszystkie aplikacje bo i tak odzyskam z nich dane zapisane w chmurze, i zrestartowalem telefon zeby pamiec sie tam "wyrownala" zeby te 3GB bylo i nagle telefon sie zaczal ladowac po restarcie, czyzby pamiec tu zawinila? hmmmmm wtf pierwszy raz takie cos widze... na razie nie odlaczam go bo moze juz sie nie bedzie ladowal