Wpis z mikrobloga

@AKKanibal: nie odzywaj sie do mnie bo zanizasz poziom konwersacji,wez tam se na rower idz bedziesz mial dodatkowe +15 wyswietlen,ale ci wyjasnie ja pracuje w fabryce,nie mam tyle czasu jak ty jako osoba bezrobotna
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: Dla mnie to możesz sobie pracować w pięciu fabrykach gadałeś że uruchomisz kanał w połowie miesiącu a tu dupa czyli z gęby dupę zrobiłeś i tyle Ja mam te 15+ wyświetleń Pokaż swoje Miałeś mi pokazać jaki to ty wspaniały kanał odpalisz Ty zaniżasz poziom ludzkości Pracuś pracuje 9-mc a całe życie bezrobotny był
  • Odpowiedz
@AKKanibal: a kim ty jestes bym mi mowic co mam robic? Idz se robote znajdz przy zamiataniu ulic albo puszki po piwie zbieraj po rowach,bo bez gadania o mnie na twoich zebrolajtach o połowe ci publika spadla,ale martw sie jak ladnie poprosisz wysle ci donejta
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: To ty mówiłeś (pisałeś ) że kanał twój w połowie miesiąca odpalisz i tak wielce mi pokażesz Hejtowac umiesz to odpal kanał jak pisałeś,pokaż kozaku jak pięknie to będzie wyglądało Jesteś po 30tce i 9mc przepracowałes Uhahahahahahahahahahahaha
  • Odpowiedz
@AKKanibal: ale kogo ja hejtuje? Nieroba i dluznika? Pijaka,narkomana,patusa majora suchego? Zauwazyles na jakich tagach sie pucuje? Czy hetowanie sraksela ze jest gownem to cos zlego? Znasz go tak jak ja,a moze ja go nawet znam lepiej bo spotkałem go kilka razy na zywo,plus jeden event,i wiem ze to gowno po jego zachowaniu co do brexsiego,czy hetowanie ludzi ktorzy sa nierobami i zarabiaja na kononowoczu to zle? ,co do kanalu
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: Długi spłacam co miesiąc A co do pracy 29 lat przepracowałeś mając 31 lat brawo ty od noworodka w zasadzie pracowałeś Czyli z mordy dupę zrobiłeś Miałeś mi swój kanał pokazać jak to ty wielce lepiej ode mnie będziesz streamował itd Jak śmiesz hejtować ludzi teraz nie pracujących mających w życiu przepracowane prawie tyle lat co twój wiek
  • Odpowiedz