Wpis z mikrobloga

@SanczoPansa89: UHAHAHAHA Nie zmienia to faktu ze miałeś mi pokazać jak się streamuje i jakoś się zestrachałeś albo na swoim kompie z drewna nie odpalisz nawet obs-a Ale fakt jesteś kozak pracujesz od noworodka UHAHHAHAHAHA Szkoda że tylko 9mc ci jakoś wychodzi UHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
@SanczoPansa89: Chudne Już 23kg spadło A tu masz coś ciekawszego I morał z tego taki że łżesz w żywe oczy a ludzie ci wierzą Wychodzi z tego ze na śmieciówkę robisz i to od kilku miesięcy A te kilka miesięcy to cały twój dorobek pracowniczy w całym twoim życiu Nie masz pojęcia wogle o prawach pracowniczych Starzy pracownicy wiedzą zawsze takie rzeczy żeby w #!$%@? nie dać się zrobić
Pobierz AKKanibal - @SanczoPansa89: Chudne Już 23kg spadło A tu masz coś ciekawszego I morał ...
źródło: comment_1600455666qD2c9Fv2Bc4lbKlLYjVsKs.jpg
@AKKanibal: roznica jest taka mnie stac na mieszkanie,stac mnie by kobiecie kupic auto i sobie tez,stac mnie na zycie na zadowalajacym poziomie a ciebie? Mieszkasz u mamy masz kilkadziesiat kola dlugu i zero perspektyw jedynie mozesz sobie robic scrnny i marzyc ze kiedys psy mnie namierza za obraze takiego czegos jak ty ha tfuuu
@SanczoPansa89: Ty jesteś mało inteligentny Napisałeś kilka lat w jednym zakładzie Łżesz jak z nut My tu gadu gadu Przyjemna ta konwersacja Ale kiedy ty mi w końcu pokażesz jak się streamuje Miało być w połowie miesiąca
@SanczoPansa89: Łżesz jak z nut UHAHAHAHAH @SanczoPansa89: Stać cię UHAHAHAHAHAHA garujesz u rodziców Nie kiedyś A kiedy Bo dojdzie do tego Jedyne co mi powiedzieli na początku musi pan to załatwić polubownie i odczekać z dwa tygodnie Próbowałem To jak kiedy mi to pokażesz jak się streamuje Nie wstydź się