Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwość wyboru 3 drogi w wątku głównym? Żeby olać i Angele i Patriarchę? Przechodzę drugi raz właśnie i coś mi się wydaje, że jest opcja, żeby szeryfowie i strażnicy przejęli władzę w Colorado.
Przynajmniej tak mi się wydaje po rozmowie z szeryf Daisy. Aczkolwiek wcześniej podczas dialogu z Grippersami też była rozmowa, żeby osadzić na tronie Valora z Reaganem w głowie a nie było takiej opcji.
#wasteland3
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@m00n mialem dokładnie to samo, ani patriarcha ani Angela mnie nie przekonali. A w momencie gdy Angela zabiła mi Lucie po prostu ją zatłukłem, była wtedy sojusznikiem więc nawet nie stawiała oporu, wątpię że twórcy uwzględnili taki wybryk ale w napisach końcowych już jej nie zobaczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS tak dodam że miałem śmieszny błąd, chce uleczyć kogoś moim medykiem daje apteczkę i na postać.
  • Odpowiedz
@m00n: @biont: ja wybralem opcje, zeby zostac w kolorado i w epilogu pisze, ze moi straznicy rzadza kolorado, angela jest tylko doradczynia (nie jest nawet w szeregach straznikow). a lucia zostala normalnie po mojej stronie, nawet gdy wybralem opcje pozbycia sie patriarchy. stwierdzila, ze czyny patriarchy ja przekonuja, zeby wystapic przeciwko niemu, angela nie miala nic do gadania. jedynie szeryf kwon nie chcial brac udzialu, wiec wsadzilem go
  • Odpowiedz
  • 0
@pablo397 ja nie miałem litości dla psychopatów i Lucie się to nie podobało, chciałem ją życie nauczyć a ona taki numer na koniec wywinęła
  • Odpowiedz
@biont: tez wszystkich wyrznalem, zarowno jej chlopaka na poczatku jak i dzieci patriarchy, jednego za drugim. mysle, ze jej zachowanie bylo powiazane z misja odnalezienia jej ojca - ja go puscilem wolno.
  • Odpowiedz