Wpis z mikrobloga

@Policjant997:

ewentualnie #pcmasterrace który należy do chlubnej rodziny Xboxa.

XDDDD tak jakby poza wspólnym właścicielem czyli microsoftem było coś ponad to xD więc jak już to rodziny Microsoft a nie xbox. Tak jakby granie w cokolwiek na PC napełniało kabze MS, oczywiście poza z-----ą apką MS, a tak nie jest poza zapłaceniem za system, większość ludzi i tak gra na steam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997:


ewentualnie #pcmasterrace który należy do chlubnej rodziny Xboxa.

XDDDD tak jakby poza wspólnym właścicielem czyli microsoftem było coś ponad to xD więc jak już to rodziny Microsoft a nie xbox. Tak jakby granie w cokolwiek na PC napełniało kabze MS, oczywiście poza z-----ą apką MS, a tak nie jest poza zapłaceniem za system, większość ludzi i tak gra na steam.

@Amenotejiikara: musiałeś przecież kupić licencję
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: No i co to zmienia? Mam wrażenie że fakt że kupiłem widowsa łechta ego fanboyów xboxa pod niebiosa jakby poza właścicielem czyli microsoftem coś nas łączyło. I tak zostawiam swoje pieniądze w kategorii „gaming” na steamie a nie na w MS.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: K---a a ja pytam jak napełniam kabze MS grając na kompie no czekam. Raz kupie windowsa i co dalej? No? Co czyni #pcmasterrace rodziną xboxa? XD co że ten jeden raz zapłaciłem za windowsa? To dostał ten hajs inny dział niż dział xbox panie kolego. To tak jakbym mówił ci teraz że jesteś w rodzinie sony bo najprawdopodobniej w aparacie swojego telefonu masz matrycę sony, no zapłaciłeś
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: ale się striggerowałeś xD Ja nic o tej rodzinie xboxa nie pisałem, tylko któryś przedmówca. Fakty są takie, że żeby zagrać na kompie z systemem Windows, pierwsze co musisz zrobić to uiścić opłatę Microsoftowi za system. Tyle i aż tyle. Potem sobie możesz grać na strimie, originie, co tam chcesz, ale MS zarobił na Tobie z tytułu wyboru ich systemu do swojego kompa do gier. Trzeba było brać Linuxa,
  • Odpowiedz