Wpis z mikrobloga

@gos4k: Kimi to jest gość. Tak samo gość był Hunt. Po prostu osobowość, robił to co chciał. I tak powinno F1 wyglądać. A nie #!$%@? o pieskach,ekologii i weganizmie.
Może i Hamilton jest świetnym kierowca. Ale jako sama ikona F1 jest nijaki. Obecnie kojarzony głównie z głupimi akcjami, lamentem nad oponami.

Z obecnej stawki Verstappen wydaje się być dobrym kandydatem na ikonę F1. Świetnie jeździ. Walczy mocno, dużo ryzykuje. I nie
  • Odpowiedz
Może i Hamilton jest świetnym kierowca. Ale jako sama ikona F1 jest nijaki. Obecnie kojarzony głównie z głupimi akcjami, lamentem nad oponami.


@rydzo: a ja go np lubię za jego mega ciekawe wypowiedzi, których aż chce się słuchać

dziekuje zespolowi cala fabryka samochud szybki praca zespolowa botas szybki wyscik nie byl latwy wszystko trudno botas szybki opana myslalem ze wybuchnie ale jednak nie no i samochud tesz szybki dziekuje kibicom i
  • Odpowiedz
@ssauczo_pauczo: racja. Nigdy się nie mogę doczekać co powie po wyścigu. Z wypiekami na twarzy czekam na połączenie z bolidem za linią mety. A potem konferencja prasowa. Emocje aż kipią, do samego końca nie wiem co tym razem pojawi się w wypowiedzi.
  • Odpowiedz
Nie wierzę, że serio to wstawił XD jeden z jajami przynajmniej.


@Lililijka: coś mi się wydaje, że Kimi niedługo ogłosi koniec kariery. Wszystko pewnie jest już przyklepane, więc Kimi, na wyjebce, bawi się życiem kierowcy F1, któremu już nic nie można zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@su1ik: bo ma zajebisty bolid i jest prowadzony za rączkę od początku kariery. Kimi w konkurencyjnym bolidzie by go ustawił jak pionka.
I nie, nie mówię że HAM to zły kierowca.
  • Odpowiedz