Wpis z mikrobloga

w przyszłym tyg odbiorę prawo jazdy kat b, i mam do Was takie pytanie:
jak to było po odbiorze, jeździliście specjalnie sporo więcej by nabrać wprawy? jeździliście sami od razu czy na początku z kimś? po jakim czasie zaczęliście już się czuć naprawdę pewnie za kierownicą od zdania egzaminu?
#prawojazdy #motoryzacja #samochody
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skeeto666: pierwsze parę razy w towarzystwie, głównie dlatego, że czekałem na odbiór swojego auta i ćwiczyłem na cudzym. Jak kupiłem swój po kilku dniach, do domu jechałem w towarzystwie, ale następnego do pracy już sam. Miałem problemy ze sprzęgłem (auto często gasło, nie mialem wyczucia w lewej nodze) ale ok 500km w różnych miejscach, o różnych porach i polubiłem się z moim autem.. Niedługo będzie rok i zero wypadków ;). Dziwne
@skeeto666: odebrałem miesiąc temu, od tego dnia jeżdżę codziennie, przejechałem już ponad 2000 km. Początkowo wiadomo stresowałem się, szczególnie jeżdżąc ze starym, natomiast po tygodniu/dwóch już jeździłem na totalnym chillu i tak zostało. Grunt to jeździć jak najwięcej i się nie bać. No i nie jeździć ze starym bo tylko się będziesz bardziej stresował ( ͡° ͜ʖ ͡°)