Wpis z mikrobloga

@bakter: Polecam Nawóz " biohumus do kwiatów zielonych " firmy ekodarpol. W większości kwiaciarni jest dostepny. Nie jeden beznadziejny przypadek ten nawóz uratował. Na butelce jest dokładna instrukcja jak działać w danym przypadku. A te pałeczki nawozowe to sie nadają co najwyzej do zatkania otworu w dupie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@zaup: trudno powiedziec opierajac sie na jednym zdjeciu ale jesli nawoziles go tylko tymi paleczkami to faktycznie slabo. Uzywam odzywki do roslin zielonych i palm (compo) od lat i co roku mam nowe grube pedy a ostatnio nawet mi podwojnie zakwitl (ʘʘ) wiec polecam.
Kolejna sprawa to stanowisko. Wydaje mi sie, ze Twoja roslina jest w kolorze glebokiej zieleni. Zamioculcas robi sie taki ciemny w sytuacji gdy
źródło: comment_160029564983XNKqK1r1DMj8p2REPj6d.jpg
@zaup: Draceny rosna dosyc wolno. Jesli nie ma opadnietych lub zoltych lisci to powinno byc ok. Draceny maja to do siebie, ze lubia zrzucac liscie i o ile nie sa to duze ilosci to nie ma sie o co martwic. Co do ziemi to moze byc taka sama jak do Zamioculcasa + troche torfu.