Wpis z mikrobloga

Czy kogoś to dziwi, bo mnie w ogóle.

Etap 1. Panika, dezinformacja, strach, śmierć przed oczami, trupy na ulicach, wszyscy się boją wykupując caly papier toaletowy.
Etap 2. Jaki wirus? Ten wirus w ogóle nie groźny, nie boje się, lizanie wszystko co popadnie, kaszlenie na innych, totalny chillout.
Etap 3. To ściema! Zdejmijcie kagańce! Tego wirusa nie ma, bo go nie widać! Anty-chryst nadchodzi! Jesteśmy niewolnikami!

Najlepszy ten ojciec jakis czas temu, co wtargnął do szkoły i narobił wstydu córce. Starci są nie tylko bardziej podatni na wirusa, ale na internet i durnych ludzi typu Jerzy Zięba.

Ten wpis miał lekki ośmieszający wydźwięk, ale też pokazujący idiotyzm niektórych ludzi.
#koronawirus #swiat #covid19 #pandemia #takaprawda #memy
Mr3nKi - Czy kogoś to dziwi, bo mnie w ogóle.

Etap 1. Panika, dezinformacja, strac...

źródło: comment_1600264371Fx2kB8l7PD9g0FbRt5ifBs.jpg

Pobierz
  • 6
@Mr_3nKi_: ja np. nie miałem pierwszego etapu, można powiedzieć że nawet lekko sceptycznie do tego podchodziłem , i co w takim razie to ma za znaczenie. Którzy ludzie tak reagowali jak na obrazku z twojego otoczenia czy inni?
ja np. nie miałem pierwszego etapu, można powiedzieć że nawet lekko sceptycznie do tego podchodziłem


@Morritz: Również. Wiedziałem, że coś jest nie tak i trzeba uważać, ale nie od razu panikować i łazić po ścianach.

Którzy ludzie tak reagowali jak na obrazku z twojego otoczenia czy inni?


Po trochu rodzina, po trochu ludzie z mojego otoczenia. Na całe szczęście sklepy w pobliżu miały pełny asortyment i niczego nie brakowało, więc nie
@Mr_3nKi_: pamiętam, że byłem w sklepie po prostu coś słodkiego kupić, a tam przede mną ktoś kupuje rozne rodzaje makaronów, albo zalozylem maskę, żeby sprawdzać reakcje ludzi i od aptekarki usłyszałem że maska to tylko efekt psychologiczny, także tego
@ChadowatyPrzegryw: Filmiki z Chin gdzie leżał trup za trupem jeszcze przed przybyciem wirusa do europy. Były też głosy tuż przed przybyciem wirusa do europy, że śmiertelność wynosi 100%, czyli jesteś zarażony i cyk umierasz. Wracamy do filmików z chin, gdzie ludzie wyli wieczorami ch*j wie z jakiego powodu. Były też fejkowe filmiki, gdzie policja rzekomo strzelała do zarażonych lub jechała zastrzelić zarażone rodziny.

Mówię tu o fejkowej panice przed przyjściem korona
Mr3nKi - @ChadowatyPrzegryw: Filmiki z Chin gdzie leżał trup za trupem jeszcze przed ...