Wpis z mikrobloga

Ostatnio okazało się że ator naprawdę wierzy w teorie spiskowe takie jak:
depopulacja, złe szczepionki chemtrails, Cipy (chipy) dla każdego
Teraz dochodzi do tego teoria mówiąca o istnieniu zaawansowanej cywilizacji która skolonizowała układa słoneczny.

Poniżej wrzucam kilka komentarzy jego oświeconych widzów którzy jako jedyny w internecie myślą samodzielnie

#ator #pracowniktvn #wideoprezentacje #szury #foliarze
M.....T - Ostatnio okazało się że ator naprawdę wierzy w teorie spiskowe takie jak:
...

źródło: comment_1600263344D0dDb3io3CsSF6zlUkC5q8.jpg

Pobierz
  • 9
@M_V_T: Teorie spiskowe z lub bez zielonej poświaty, seria z jasnowidzem. Ator odpalił szurowy content na całego bo widzi że inteligenta widownia z politykami z rządu na czele klika w jego filmy. Przecież go notorycznie cytują media tradycyjne i to co on mówił od tygodni dopiero teraz można usłyszeć w telewizji( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M_V_T: na każdym filmie dodaje wstęp, że to że jakaś spiskową teorie omawia nie oznacza, że w nią wierzy a i tak znajdzie się jakiś (przepraszam, że to powiem) idiota, który powie "Ator wierzy w teorie x bo ją omawiał". Znalazł content, który podoba się dużej liczbie osób to i go ciągnie, komentuje i serduszkuje. Większość widzów w tym ja ogląda go bo to ciekawe rzeczy pobudzające wyobraźnię, coś jak czytanie
@provotor: Ator mówi tą swoją formułkę z przyzwyczajenia a szury i tak ją ignorują, czytałeś chociaż te komentarze których dałem screeny np. Dobrze że ubierasz prawdę pod pretekstem spiskowych teorii.
Ja nie twierdze że ator wierzy w płaską ziemie czy wielką lechie ale w depopulacje czy złe chipy może wierzyć szczególnie że zrobił ostatnio film w którym nie widzę zielonej poświaty a brzmi jak szurskie urojenia. Przeczytaj mój poprzedni wpis w