Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: co do słów Korwina o tym, że jeśli "nie krzyczy, to widocznie lubi", ciekawe co ma do powiedzenia o Jugosławii, gdy ameryczka przyleciała zaprowadzić tam "demokracje". Kobiety, które spotkał zaszczyt przespania się z amerykańskim żołnierzem, również nie krzyczały. Najpierw je bito do nieprzytomności, potem faszerowano narkotykami, robiąc z nich żywe lalki, a następnie przypinali łańcuchami w piwnicach i tak trzymali po kilkanaście dni, gwałcąc co kilka godzin.
@JAI2L9LAD: patrząc na to że niedawno laska odcięła sobie rękę by wymusić potężne odszkodowanie, jestem w stanie uwierzyć że zdarzyłby się przypadek kobiety celowo podkładającej się księdzu albo zmuszanej przez kogoś z rodziny który jest łasy na hajs. Nie zapominajmy jednak że ksiądz może po prostu nie uprawiać seksu z 14 latkami i ryzyko wymuszeń będzie zerowe XD
@JAI2L9LAD: Problemem Korwina jest to, że jemu się wydaje, że jest inteligentniejszy niż jest naprawdę, a wręcz czuję się mocno w tym zakresie wyróżniającym się osobnikiem, do takiego stopnia, że jest święcie przekonany, że mało kto mu w tym aspekcie dorównuje. Albo robi to celowo, w co wątpię.
@JAI2L9LAD
@YodaMonster i właśnie tu jest cały problem. wszyscy by mieli w dupie gdyby to winny ksiądz miał zapłacić ten milion, a niestety odszkodowanie zapłaci jego pracodawca, co jest kompromitacją wymiaru sprawiedliwości. oczywiście, że typiary, które już w gimnazjum wiedzą, że będą pracowały dupą pójdą teraz na skróty, bo taki jeden wybryk z księdzem = kilka lat uczciwej i ciężkiej pracy przeciętnej prostytutki. jeżeli ktokolwiek widzi w tym twwicie obronę księdza jest
@koroluk: oni go maja o to żeby na jego tle wygladac normalnie. W PiS od tego była pawlowicz a w po Niesiołowski, Niestety w k jest za dużo uebnietych ludzi i wszyscy stanowią tam w tej dziedzinie dla siebie konkurencje.
@shoananas: pracodawca od dawna wie o temacie, a to również przestępstwo. Poza tym Ci księża to czasem nie miał być autorytet moralny, nie mieli pokazywać innym jak walczyć z grzechem? A #!$%@? nie są w stanie wygonić dziecka z parafi tylko muszą je wykorzystać?

@JAI2L9LAD: @koroluk:
"Ja w ogóle uważam, że gwałt może być przyjemny ostatecznie. Najpierw mówi, że nie chce i siłą trzeba, a potem zadowolona i zaskoczona"