Wpis z mikrobloga

#!$%@? kiedy nie sprawdzam / nie zapytam się o nowego peceta (zabieram się do zmiany kompa jak pies do jeża, ale teraz w końcu muszę bo stary blaszak mi się #!$%@?ł) to zawsze ktoś napisze "TERAZ SIĘ NIE OPŁACA, POCZEKAJ JESZCZE 3 MIESIĄCE" - nosz #!$%@?, potrzebuję nowego kompa i widzę, że jak ktoś się nie zna to złożyć coś jest #!$%@?, bo 10 ludzi to 20 opinii :/
@10129: Wiesz co 2 dni temu pisałem na mirko o kompa do cyberpunka i rdr2, ale sobie to wszystko przemyślałem i #!$%@? u mnie najczęściej to jest tak, że pogram w jakiegoś singla chwile (wyjątek w sumie to wiedźminy) i i tak wracam tylko do #csgo (ten mem, gdzie chłop kupił kompa za 10k i gra se w herosy).

Także szczerze to potrzebowałbym kompa do stabilnych 250-300FPS w CSie tak naprawdę,
@10129: Nie ma Arcticow na x-kom. Prosiłem o nie, ale się nie doprosiłem.

Co dostaniesz lepszego od Ballistixów? Pamiętaj że zestawy były składane trzy tygodnie temu + to że bazuje na ofercie x-kom. Zakładam że jak ktoś kupuje 4133 to "umie w komputery". Tak czy inaczej pojawi się stosowny dopisek o ustawieniu synchronizacji FCLK z MCLK na zegarze 3733-3800 MHz.

Przyzwoite B550 zaczynają się od kwoty 650 PLN. Z tego co
Zajrzałem do pamięci. Dalej jest kaszanka. Wszystko w tej cenie na Hynixach z rozjechanym drugorzędem. Patrioty 3733 przestałem polecać, bo producent źle dograł profil XMP. Przez niskie wartości trfc i tras jak mnie pamięć nie myli ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic nie chciało bootować.

W sumie to dałeś mi pomysł na test taniego RAMu.