Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: glownie mam nadzieje ze oglosza PSNow w Polszy, z gier tak jak mireczek @MrBogumil: pisze, nowy Silent Hill ogromnie by mnie ucieszyl (acz watpie zeby to ogloszono), a cena i data mnie nie interere bo i tak kupie konsole po pol roku albo roku jak wydadza troche gier itp
Ja:

- ceny

- daty premiery (oraz składania preorderów od dzisiaj-jutra)

- potwierdzenia live info o tym ultra niesamowitym dysku ssd

- pokazu gier oraz informacji o osiągach samej konsoli


@AryanWonderBoi: ja oczekuje szczegolow dotyczacych sposobu nabycia w dniu premiery. Moze nie w samej prezentacji, ale po niej. To jest czy beda jakies sklepy w Polsce oficjalnie robic preordery i beda dostepne w dniu premiery, czy w dniu premiery wyjda z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27:

Gta V w 3 dni po premierze zarobiło miliard dolarów, nie ma szans na taki deal z kimkolwiek :D
Nawet przy Cyberpunku to niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gta V w 3 dni po premierze zarobiło miliard dolarów, nie ma szans na taki deal z kimkolwiek :D

Nawet przy Cyberpunku to niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: no niemozliwe pelna zgoda, kazdy majacy jakiekolwiek pojecie o branzy to wie, ale gdyby to sie wydarzylo to polowie wykopkow mamy/zony/dziewczyny nie zdarzylyby dowozic bigosu na uspokojenie, a druga zaburzylaby stan magazynowy popcornu w biedrach xD

Kazda inna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: @MrBogumil

Sam bym się #!$%@?ł nieziemsko, bo GTA to król gier, po prostu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Choć należy pamiętać, że dodatki fabularne do GTA IV miały 14-miesięczną ekskluzywność dla Xboxa 360, więc takie coś jest ewentualnie możliwe ( ͡º ͜ʖ͡º)