Wpis z mikrobloga

Zachorowałem na A7C (,) Od kilku lat marzył mi się aparat typu a7 III spakowany do malutkiego korpusu. Byłemskłonny nawet na miesiącach sprzedać system ff canona dla A6400 ale widzę że trzeba zacząć zbierać pieniążki na a7c choćbym nawet miał kupić samo body to muszę mieć to nawet z jakimś super mc zenitarem. Malutkie body, FF, bebechy z A7 III , w pełni obracany ekran - czego chcieć więcej... chyba tylko niższej ceny bo zaszaleleli z 10k kiedy nastawiałem się na jakieś 6-7k

#sony #sonyalpha #fotografia #kameraboners #foto #filmmaking
s.....y - Zachorowałem na A7C (╯︵╰,) Od kilku lat marzył mi się aparat typu a7 III sp...

źródło: comment_16002402020UyQSNu7Ge4mNCLcXd77ld.jpg

Pobierz
  • 18
@kuraku: Warta warta, A7c 124 x 71 x 60 mm , a7 iii 127 x 96 x 74 mm . Jak bym mial to 10k pod reka to bez zastanowienia bym wybral a7c - ff rozmiary obudowa i ruchomy ekran w normalny sposób mnie kupił .
@kj5: a mogliby upchać technologię z 2020 do tego o wiele mniejszego body, dać jakieś ograniczenia i limity, żeby nie kanibalizować a7s3 i byłoby zajebiście. No ale Sony to Sony.
no tą lepszą technologią jest upchanie 2 letniej konstrukcji w o wiele mniejszym body


@kj5: no tak średnio bym powiedział. W zasadzie między a7iii a a7c różnica wagi jest niewielka jak i sama objętość. A dostajesz słaby wizjer, płytszy uchwyt, gorszą ergonomię, jeden slot na kartę i wolniejsza migawkę mechaniczną za zaledwie niecałe 200 usd mniej.

Jedyny plus jaki ja widzę to obracany ekran i lekko ulepszony AF, ale czy mnie