Wpis z mikrobloga

Za co ma dostawać? Powiedz mi proszę za co? ale tak sensownie wytłumacz z jakiego powodu.


@troloking: Za to że zajmie się pracą i rodzeniem dzieci a nie siedzeniem w klasztorze.
To by mogła być długoterminowa nieoprocentowana pożyczka albo datek od bogatego człowieka z gestem. Nie od państwa oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mamy XXI wiek, a nie XXVI. Jeśli ktoś tam idzie to na własne życzenie. Niech sobie tam siedzą do usranej śmierci, byle bez #!$%@? się w życie normalnych ludzi


@Stallion45: Popierasz też sekty gdzie ludzie idą na własne życzenie?
Dziewczynki podatne na pranie mózgu są od małego przez babcie czy religijnych rodziców urabiane.
Pierwsze 18 lat życia w takiej rodzinie i podejmują życiową decyzję.
Potem oddzielone od rodziny nawet jak zobaczą
  • Odpowiedz
No ale dlaczego od 30 a nie od 65 roku życia? Ja mam jeszcze lepsze rozwiązanie od Twojego: zabierajmy dzieci wszystkim rodzinom, które chcą je poddać jakimś rytualnym obrządkom


@Stallion45: Bo między 18 a 30 jest wystarczająco czasu żeby nabrać rozumu. Jak do 30tki ktoś nie nabrał rozumu to już można go odpuścić lepiej niech idzie do tego zakonu.
  • Odpowiedz
Czyli wymyśliłeś sobie cezurę z dupy i się jej trzymasz. Nie uszczęśliwiajmy ludzi na siłę i pozwólmy im robić co chcą ze swoim życiem, nawet jeśli chcą je sobie #!$%@?ć idąc do zakonu


@Stallion45: Rozumiem że jak zrobię jakimś dzieciom pranie mózgu i w wieku 18 lat będą chciały sobie podciąć żyły to też ich decyzja i można je z tym same zostawić?
Nie odpisujesz na argumenty wiec widzę że szkoda
  • Odpowiedz
Kto ma Twoim zdaniem oceniać racjonalność ludzkich wyborów?


@Stallion45: Każdy może oceniać. A ja oceniam że 18 lat na taką decyzję to za mało . Patrz że i tak ograniczamy do 18 lat wiele rzeczy.
Uważasz że na przykład 8 latek powinien brać mieć prawa wyborcze? Albo 10 latek prawo do robienia prawka?

Zakony same z siebie powinny ograniczyć wiek przyjmowanych kobiet do minimalnego wyższego niż obecnie.

albo zrobić tatuaż jako
  • Odpowiedz