Wpis z mikrobloga

@Tommy__: już ci przyznałem rację że Biedroń jest tu cholernie naiwny i głupi, już możesz nie bić XD

zasugerowałem się najbardziej lewackimi Razem, którzy akurat do tego podchodzą z rigczem
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: po prostu źle rozumiesz konserwatyzm i z góry zakłądasz, że jest przeciw wszelkim zmianą, a nie poszanowaniu tradycji, kultury i przeszłości

A co najlepsze, kolejne pokolenia konserwatystów uważają już za normalne i naturalne to, z czym walczyli ich ideowi przodkowie


@jamtojest: czyli zaprzeczyłeś to o czym piszę OP i nie zapaliła Ci się lampka, że widocznie nie macie pojęcia o czym piszecie XD wmawianie, że konserwatyzm jest
  • Odpowiedz
  • 0
Ale wiecie że konserwy to nie ludzie którzy chcą kamienia łupanego, tylko po prostu ludzie którzy szanują tradycje?
  • Odpowiedz
Idąc waszym tokiem "rozumowania" to wy chcecie zmian dla samych zmian, bo się nie odnajdujecie w rzeczywistości i widocznie odbiegacie od normy. Dlatego z normą chcecie walczyć, nie wiem po co


@fullversion: Jak "normą"? Jeżeli "normą" są krzywdzące stereotypy i zabobonne myślenie, to oczywiste, że należy ją zmienić. Jeżeli mamy wiedzę naukową, która definitywnie nam pokazuje, że tradycyjne podejście jest po prostu złe - to chcesz z tym walczyć?
  • Odpowiedz
  • 0
@Prezes_roku nie mówię że wszystkie tradycje są dobre, natomiast sam wiele z nich cenie i uważam że warto o nich pamiętać. Pamiętajmy że wypalanie traw to nie tradycja xD wynika to z głupoty ludzi, którzy myślą, że to jakoś pomaga
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: z tego mema bije taki ból dupy że ktoś bez dupy go czujd (° ͜ʖ ͡°) polecam się przejść do psychiatry lub wyjechać przynajmniej na miesiąc i nie zabierać ze sobą telefonu laptopa itp. Mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Co za głupoty. Prawacy są za wolnym rynkiem, uproszczeniem prawa, obniżeniem i likwidacją niektórych podatków oraz prywatyzacją wszystkiego co możliwe.

W efekcie przedsiębiorcy mają więcej pieniędzy, jest mniejszy próg wejścia dla nowych przedsiębiorców, a to prowadzi właśnie do rozwoju i tworzenia innowacji...

Nie chce nic mówić, ale jak Korwin miał fanpage na FB z kilkaset tysięcy lajków, to reprezentanci pozostałych partii ledwo wiedzieli jak się uruchamia komputer...

I kto
  • Odpowiedz
@fullversion: Dzień bez demonizowania konserwatyzmu jest dla neuropy dniem straconym. Dziwne że nadal popierają partią, która pomimo bycia bezideową papką, wciąż oficjalnie jest uznawana za częściowo konserwatywną.
W ogóle ciekawa jest ta definicja konserwatyzmu wg neuropy. Ciekawe jak tradycjonalizm opisują.
  • Odpowiedz