Wpis z mikrobloga

  • 910
@NapalInTheMorning: A co najlepsze, kolejne pokolenia konserwatystów uważają już za normalne i naturalne to, z czym walczyli ich ideowi przodkowie. I nie zapala im się lampka, że może ich poglądy są w takim razie bez sensu.
  • Odpowiedz
-sklep zamontował kasy samoobsługowe

Lewacy: Kwiiii zabieracie ludziom pracę!


@Tommy__: Co, jacy lewacy xD w życiu nie słyszałem żeby ktoś tak powiedział.
  • Odpowiedz
przecież cały czas płaczą jacy to nie są uciskani przez automatyzację bo się okazuje że ich gówno robotę można łatwo zautomatyzować xD


@Tommy__: No tak, jak zwykle to złe L E W A C T W O, tak było nie zmyślam. Na przykład górnicy, idealny przykład lewaka. W ogóle z czym się nie zgadzam to lewactwo, świat jest prosty.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Pierwsza konserwa w historii ludzkości: Po co pocierasz te kamienie, oszalałeś? Chcesz ściągnąć na nas gniew bogów. I tak to się kręci od setek tysięcy lat. Najzabawniejsze jak podają nazizm nako przykład negatywnej zmiany, której rzekomo byli przeciwni zapominając kim był von Papen i DNVP
  • Odpowiedz
Kwiiii zabieracie ludziom pracę!

@Tommy__: pomijając zasadność tej postawy, krytycy kas samoobsługowych odnoszą się do konkretnego problemu społecznego (bezrobocie), a nie podnoszą argumentów typu: "trzeba ratować etos pracy sprzedawcy", "o kasach obsługowych nie ma słowa w Bibli", "poczekajmy 100 lat, niech inni najpierw sprawdzą te nowinki u siebie" itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Tommy__: Chyba tylko lewackie szury krzyczą "precz z atomem" analogicznie do prawackich skrajniaków podpalających maszty 5g.

Prawdziwy dojrzały lewak stawia naukę ponad własne instynkty i wie, że tak jak globalne ocieplenie to fakt, tak samo wie że energia atomowa jest obecnie i będzie jeszcze przez co najmniej 15 lat najlepszym źródłem energii w naszym kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NapalInTheMorning: bo wiele nowych wynalazków próbuje się obrócić przeciw ludzkości. Kamery w system oceniania obywateli, smartfony w zaawansowane urządzenia szpiegujące ludzi, historia zna też przypadki wynalazków, które były niebezpieczne ale lobbyści zadbali aby były dopuszczone.

Stąd sceptycyzm jest słuszny
  • Odpowiedz
tak samo wie że energia atomowa jest obecnie i będzie jeszcze przez co najmniej 15 lat najlepszym źródłem energii w naszym kraju.

@Sirion: Toś mnie teraz rozśmieszył, przez co najmniej 15 lat to stawiam, że nie zostanie łopata wbita w ziemię, ale będzie to jedno z lepszy źródeł - tyle że nie energii, a hajsu dla zarządu xD

@NapalInTheMorning: ale ty wiesz, że doktryna konserwatywna odnosi się do
  • Odpowiedz