Wpis z mikrobloga

#konsole #playstation #xboxone #kiciochpyta
Mirki ma ktoś jakąś promocję na konsolę ? Dziewczyna chce kupić bratu na 30 urodziny konsolę.
No i zastanawiamy się na xbox czy ps4
No ja jestem zdania, że playstation 4
W sumie, nie mam żadnych argumentów dlaczego PS4 - po prostu większość konsol na jakich grałem to było PS4 a na xbox grałem tylko na wersji 360.
Najtańszego PS4 znalazłem na morele PS4 SLIM 500 GB ZA 1249 zł
Chociaż, jestem bardziej za wersją PS4 SLIM 500 GB z grą spider man i God of War za 1449 z Ole Ole
z Xboxa znalazłem XBOX One S 1tb z grą Geras of War 5 i Fifa 2020 za 1429

Ktoś coś poradzi, doradzi ?

Czy na x boxie i na playu jest coś takiego, że np. płacisz jakiś tam abonament miesięcznie i masz dostęp do jakiejś biblioteki gier ? Jak np. dawniej robiło to EA / origin ?
  • 15
@kodecss: Trochę kontrowersyjny pomysł kupowanie teraz konsoli na prezent. No chyba, że to już mocno przemyślane (biorąc pod uwagę debiut nowych konsol za niedługo).

Jeżeli chodzi o abonament z dostępem do biblioteki, to na Xbox jest Game Pass. Kosztuje to 55zł/mc., da się wyrwać taniej (bez wielkiego kombinowania <40zł/mc).
@kodecss: W takich przypadkach zawsze bym brał Xbox ze względu na gamepass.
Przyczyną, dla której w 99% przypadków sprezentowana konsola kończy jako podstawka na kurz jest brak gier z tego co zauważyłem. Jedna gra w zestawie, nie podejdzie, 15 min i tyle z grania na konsoli już na zawsze. A gry są drogie i nie-gracz nie zainwestuje.

Tak to istnieje minimalna szansa, że coś pogra mając to wszystko.
Oczywiście GP mu
z Xboxa znalazłem XBOX One S 1tb z grą Geras of War 5 i Fifa 2020 za 1429


Coooo, co tu się stało xD
Za One X ze Star Warsami zapłaciłem w marcu 1300 zł.