Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: oczywiscie, ze sie nazywa xD
1. "zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach."
skoro zamierzam efekt i potrafie go osiagnac bez mrugniecia okiem, jedynie wyrazajac opinie inna niz ogolna to jest. umiejetnosc manipulowania i osiagania wlasnych zamiarow bez wysilku poprzez dostosowanie sie do spolecznosci wykopu swiadczy o inteligencji.
2. "Chodzi o to, że potrafi ocenić sytuację i modyfikować swoje zachowanie w zależności od środowiska, w jakim się znajduje. Można to nazwać elementem wysokiej inteligencji "
3. "nteligencja to zdolność przystosowania się (adaptacji) do otaczającego środowiska. Osoba inteligentna zachowuje się adekwatnie do okoliczności, a jeśli nie przestrzega reguł panujących w środowisku, to czyni to z chęci kontestacji"
pewnie nawet nie wiesz co to kontensacja, podpowiem ci: sprzeciw wyrażany publicznie poprzez wypowiedzi
  • Odpowiedz
@lukglo86: Tak to jest zajebisty początek dla Ciebie, nowy początek bez szkodliwej mikrofalówki, która podgrzewa jedzenie.... falami radiowymi. Do tego jest ono niesmaczne. Ja tego ustrojstwa w ogóle nie posiadam. Tak samo płyty indukcyjne nie powinny być używane (nie mylić z płytami elektrycznymi).
  • Odpowiedz
nie rozumiesz ze po prostu niektóre sprzęty są droższe z innych przyczyn niż ich parametry ?


@Polaczek_Cebulaczek: dokładnie. Np. Samsung jest zazwyczaj droższy dlatego, że połowa ceny produktu to koszty marketingu. Oprócz wszechobecnych reklam Samsung płaci za lepszą ekspozycję w sklepach, za bonusy dla sprzedawców wciskających ich produkty, za pozycjonowanie w internecie, w tym za pseudorankingi (które albo są de facto rankingami popularności, albo w ogóle nie podają na jakiej
  • Odpowiedz
@Telofaza: typie robie tak zawsze z kazda gownoburza. STALY SCHEMAT. najsmieszniejsze, ze czesto te same wykopki sie ze mna wyklocaja i produkuja bzdurne komentarze.
od poczatku istnienia na wykopie mam w opisie, ze jestem tu zeby triggerowac, a i tak trafiaja sie ameby jak ty xDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: kupiłem Amicę i po dwóch dniach oddałem. Sprzęt od Amica to jakiś nie śmieszny żart. Okazało się, że niemożliwe jest zrobienie czegoś tak prozaicznego jak wyłączenie dźwięków. Przy czym dźwięki aktywne są przy każdym naciśnięciu przycisku i #!$%@?ą na cały dom XD najbardziej mnie jednak bawiło, że wciskając klawisze trzeba było to zrobić tak mocno że całe urządzenie się popychało i przycisk zadziałał dopiero gdy ściana je wyhamowała. Przy
  • Odpowiedz
@crazykokos: Ale AEG to nie jest marka premium - choć stoi wyżej niż Samsung. W segmencie premium zaczynają jeszcze więksi niszczyciele jak np. Miele.
Nie mów o jakości, mówiąc o Samsungu. To jest marka dla mas - jak H&M.

Ja nie mówię, że Samsung to zło, ale każda marka wiedzie prym w danej kategorii i samsung nie jest tą marką, która rządzi w kuchni (no może poza lodówkami, która jako
  • Odpowiedz