Wpis z mikrobloga

#upc #internet
Mirki i mirabelki jakie macie opinie na temat upc?
Ze wzgledu na to że w bloku wszyscy mają internet z tej firmy również zdecydowałem się na zamówienie internetu od nixh. Montaż umowiony między 17-19, biorę wolne w pracy i czekam.
17:45 dzwonię i pytam czy serwisant mógłby się skontakwać o której miejwięcej będzie.
"Technik bedzie dzwonil 15 minut przed"
1845: dzwonię w sprawie dzisiejszwj instalacji na nazwisk....
"Technik na pewno przyjedzie proszę czekac zlecenie dalej jest otwarte"
Dostałem sms z upc że technik sie spózni
20:20: Dzień dobry mialem dzis.... i nie doatalem zadnej informacji co z tym montażem dzisisj. Bardzo zalezy mi zeby założyć go dzis bo specjalnie brałem wolne a do wtorku przyszłego tygodnia potrzebuję internet stacjonarny, ze względu na pracę zdalną. I fajnie bylo by dostać chociaż informację od serwisanta okolo której godziny będzie.
"Za niedługo serwisant powinien być zlecenie jest otwarte"
21:45: dzien dobry.... Wie Pani jest 21:45 czy montaż dzisiaj się odbędzie bo dostalem sms tylko informację że serwisant się spóźni sms od was.
"Nie no wie pan jego już nie bedzie dzisiaj tutaj usługa jest zamknieta, ale spokojnie mamy termin na przyszłą srodę"

(_ )

Po spokojnej rozmowie dowiedziałem się że dzisiaj ma się ze mną kontaktować jakiś facet w sprawie montażu.....

Czy w upc tak to zawsze wygląda ?
Bo zastanwiam się czy nie założyć jakiegoś orange, play. Nie wiem czy mają dostepny swiatłowód u mnie w bloku ale może warto sprawdźić ?

Sorry za literówki pisałem z telefonu.
  • 6
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UglyPotato: Ilu użytkowników tyle opinii.

Ja nie narzekam ale u mnie montaż polegał tylko na dostarczeniu kawałka koncentryka do mieszkania. Całą instalację robiłem sobie sam. Trochę technik strajkował na początku ale w końcu się zgodził.

P.S. spóźnił się 2h ale montaż to montaż i różne problemy mogą wyjść po drodze więc się nie czepiałem.
  • Odpowiedz