Wpis z mikrobloga

@KrolAniolow: Moze, chodzi o jakies kwestie prawne. W sumie nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ale czy te roksy i odloty wogole dzialaja legalnie? W sensie o ile prostytucja w Polsce jest legalna to czerpanie korzysci majatkowej z nierzadu juz nie, ciekawe jak to sie odnosi do takich stron.
  • Odpowiedz
@KrolAniolow: No ale prostytucja jest niepodatkowana miedzy innymi dlatego, ze panstwo sciagajac podatek od dziwek stawialo by sie w roli sutenera i czerpalo korzysci majatkowe z prostytucji, dokladnie tak samo jak portal na tym zarabiajacy. Nikt tam przeciez nawet nie udaje, ze chodzi o cos innego jak w przypadku dopalaczy aka porduktow kolekcjonerskich xD
  • Odpowiedz
@DorianJS: sutenerstwo tak, ale co? że niby producent prezerwatyw czy np aplikacji na której zarabia na reklamach bo ludzie się dogadują na tym ma korzyść majątkową z nierządu?

To już bardziej po kuplerstwo podchodzi

Kuplerstwo
Ułatwianie innej osobie uprawiania prostytucji. Kuplerstwo może polegać na przykład na pośredniczeniu między prostytutką a klientami, wynajmowaniu pomieszczeń, w którym świadczy ona usługi (nawet jeśli jest to samochód udostępniony na krótko, np. przez taksówkarza). Prawnik zwraca
  • Odpowiedz
@zibizz1: O to wyzej jest ciekawe, ja mialem na mysli sytuacje, ze aby zamiescic ogloszenie na takim portalu placi sie jakis abonament czy oplate, nie chodzilo mi o reklamy. Ale nie mam pojecia czy tak to dziala nigdy nie zakladalem tam profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z drugiej strony to prawie to samo co wynajem mieszkania czyli Kuplerstwo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DorianJS: no jeśli wynajmujesz komuś i widzisz że np laska tam przyjmuje klientów no to kuplerstwo, tylko w kodeksach nie ma nic na tamat kary za to mimo że w tytule artykułu jest to słowo.
Natomiast kasowanie X% za każdą wizytę klienta no to od 3 miesięcy do 5lat
  • Odpowiedz