Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu obserwuje tagi z zegarkami i jestem zdruzgotany tym co tutaj się dzieje.
Zamiast pytań typu "Jaką OMEGE wybrać" albo "Chce kupić pilota Hamilton czy ORIS?"
to zarzucacie tutaj pytania "JAKIE GRACIE WYBRAĆ?" (_ )
Przychodzę z pomocą! Ludzie macie tutaj tutaj piramidę prawdy co należy kupować.

#zegarki #watchboners #zegarkiboners #cokupic
n1troo - Od pewnego czasu obserwuje tagi z zegarkami i jestem zdruzgotany tym co tuta...

źródło: comment_16001668756D2tBAy000LTv4h0cvsFJG.jpg

Pobierz
  • 16
@badtorro: "conajmniej polowa wszystkich postów w #zegarki dotyczy gówno brandów"

Jakieś konkretne masz na myśli? Budżet ogranicza i tyle w temacie. Temat stary jak świat, gdy się nie ma co się lubi itd. Mam wywalić cały roczny dochód na zegarek, żebyś mi nie zarzucił później, że noszę gówno na ręce? Ech, po co ja w ogóle odpowiadam na takie pierdy.
najtansze seiko i cassio z całą pewnością da sie kupic za przytomne pieniadze i jak widac wyraznie na piramidzie - > są poziom a nawet dwa ponad gówno brandami


@badtorro: o której piramidzie myślisz pisząć to co powyżej? Z ciekawości się pytam( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CptSpaulding: przyjmuję do wiadomości że nie każdy ma kasę żeby wydawać na zachcianki typu zegarek i nie dla każdego to jest dość ważne żeby wydać kilka lub kilkanaście tysięcy, nawet kiedy ma. To powiedziawszy sam nie mam kasy ale zbieram na Tudora. Kiedyś się uda. Wole długo zbierać na drogi zegarek niż kupować tandetę.
@badtorro: ale mało kto się chwali DW i innym badziewiem tutaj, a są najczęściej Seiko chyba :)

Ja sam chcę mieć kilka zegarków, na różne pory dnia, ubiór itp, a budżet nie pozwala mi jeszcze mieć Omegi DeVille na wieczór jako dress watch (ale będzie kiedyś, bo fajna), Speedmastera jak EDC, i coś jeszcze z tej półki cenowej, więc na razie obracam się w Orientach, Seiko, ostatnio Zelos, VictorInox, czy inne