Wpis z mikrobloga

#hejtujzlordem

Tak się zastanawiam czy wy jesteście #!$%@? z tymi kucami? #!$%@?, co wpis to jakieś pedalskie kuce, jak dorosły facet może interesować się kucami, może też lubisz małe dzieci zboczeńcu?

Moja 3 letnia kuzynka na widok tych kucyków zrobiła by wielkie oczy i powiedziała "Kuzynie, dlaczego kupiłeś mi te kucyki pedały"

Dlaczego kucyki są pedalskie?

a) Bo są pedalskie

b) Bo są pedalskie

c) Bo są pedalskie

Dotarło? Nie? To idź i dalej sobie wal na widoku pedalskich animowanych kucy.
  • 10
@Masakrator2142:

zakładasz a nie wiesz ale ci powiem mam 25 i mam gdzieś co o tym myślisz polubiłem ten serial i będę go dalej oglądał bo jest FAJNY... a to lekkie wytłumaczenie dla ciebie, jedno z wielu (nie mojego autorstwa)


"Wytłumaczmy sobie JEDNĄ #!$%@? RZECZ odnośnie fandomu bronies: zarówno twórcy jak i producent serialu zaznaczają że jest to produkcja dla małych dziewczynek I ICH RODZICÓW. Słusznie zauważają że w wychowaniu dziecka
@Masakrator2142: odnośnie pedalstwa:

Zmieniłem zdanie co do ciapatych. Przez wiele lat myślałem, że w polskich akademikach ciapaci faceci się pukają w odbyty. Myślałem tak z kilku powodów:

1. z racji niezaspokojonych zwierzęcych żądz, bo nie wiem jak inaczej nazwać te ich gigantyczne parcie na dupy - no oni tylko o jednym w aka gadali... stąd mam o nich takie zdanie.

2. jako, że wiara im zabrania się pukać z kobietami, które