Wpis z mikrobloga

@Rafatus69: Czy ona w ogóle zna pojęcie wstydu? Nie jest w stanie znieść tego, że musi "coś" robić w pracy? W jakiej rzeczywistości ona żyje? Kto jej przekazał system wartości? Przecież na wsi chyba hołduje się ideałom ciężkiej pracy.
  • Odpowiedz
@pawelgpkaminski: Nie wiem. Za to wiem jedno. Z głodu, a przede wszystkim z pragnienia, przez następne kilka lat nie umrę. Zawsze to jakiś plan... Jakoś będzie chyba M idąc po alfabecie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja tam pracuje ciężko po 8h dziennie 3 tydzień leci. Za granicą inna kasa to, aż chce się pracować. Denerwuje się, że muszę wstawać o 6:30, ale satysfakcji nie kupię za
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Ale o co jej chodzi? Ona nie jest w stanie intelektualnie ukręcić mizernego bukietu kwiatków, każą jej tam grabić po 12h, zabija ją dojazd czy o ki uj jej chodzi? Bo jęczy i jęczy jakby węgiel wydobywała...
  • Odpowiedz
@Kamelajna: Słuchaj. Siedzenie przed komputerem i zarabianie łatwego pieniądza rozleniwia. Wiesz ile ja potrzebowałem czasu, żeby przełamać barierę własnego umysłu, i iść do normalnej pracy? Do tej pory mam chwilę słabości i mam ochotę to rzucić wszystko i odpalić patostreamy. Wtedy sobie przypominam najgorsze stany i krzyk Marleny (xD) i odrazu wracam do obowiązków 2x efektywniejszy :D
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Mój umysł nie jest w stanie ogarnąć, że ktoś może być tak leniwy. To nie jest kwestia ww. rozleniwienia, ona musiała być taka od zawsze. Nie można osiąść na laurach aż tak żeby za lada moment nie mieć za co kupić żarcia. A ona prócz pracy to chyba innej alternatywy nie ma, co nie? Ta matka co jej w łóżeczku nie przekładała na boki nie może jej pomóc ale
  • Odpowiedz
@Kamelajna: Przecież ona była zbyt leniwa nawet na to żeby się umyć raz na kilka dni. Nie wiem czy jest dotknięta jakimś upośledzeniem, ale niezależnie od tego, myślę, że nie ma wokół siebie ludzi, którzy by jej pomogli. A pomóc jej może chyba tylko długotrwała terapia - bez psychologa lub psychiatry (jeśli problem ma nazwę choroby) się nie obejdzie. Rafi opowiadał kiedyś, że potrafiła spać do 17tej tylko po to,
  • Odpowiedz
@pawelgpkaminski: Nie no na bank ma jakieś upośledzenie...nie można być tak leniwym żeby sobie dupy nie umyć, nawet pies sam od siebie to robi. Jako osoby ograniczonej intelektualnie w stopniu znacznym jest mi jej żal. Tyle tylko, że moje ludzkie odczucia w stosunku do tej osoby wypłaszczają się bardzo mocno, wręcz zanikaja na rzecz #!$%@? na jej lenistwo i darcie japy. Od niej nalezy się trzymac z daleka. Z przerwami
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: Mitoman, alkoholik i wieczny marzyciel. To oczywiste. Jednak on wcale nie jest głupi. On jest chory ale coś tam jeszcze w głowie pracuje. A trapez jest odklejony w każdym aspekcie. Nawet jako #!$%@? Rafatus nie zniosłabym tego amebusa w pobliżu, no niestety.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Wg. mnie chciałbyś zrobić coś co zwł. dla Ciebie bedzie spektakularne, zrealizować jakiś projekt itp. A tak nie będzie. Nie masz na to zaplecza finansowego ani pomysłu, który zainteresowałby Tobą ludzi na dłuższą chwilę. Nawet ew. walka z Magicalem to ulotne chwile "sławy". Chcesz na sam szczyt a zaliczysz upadek - żołądkowy. Uważam, że należałoby zacząć powoli od małych kroków. Praca na etacie, ubezpieczenie, własny kąt. Zero pierdogadek tylko
  • Odpowiedz
@Kamelajna: A Ty myślisz, że z czego się utrzymuje? Że jakaś gruba baba mi kase daje? Czy co? Nie chwalę się tym co robię na dzień dzisiejszy w życiu, bo wiadomo jak to się kończyło. Hieny tylko czyhają na moje potknięcie. Faktem jest, że jestem stworzony do czegoś spektakularnego! Wpierw zaplecze finansowe (dlatego wyjechałem na zachód), ciężka praca uszlachetnia i potem z bagażem doświadczeń pomyślimy co dalej. Nie ma rzeczy
  • Odpowiedz