Wpis z mikrobloga

#masseffect
#xboxone

Przechodzenie ME2 napotkało 10 dniową przerwę z powodu wyjazdu urlopowego. Niemniej Shepard wraca na nową Normandię i leci dalej z tematem wieczorami po pracy.

Robię sobie teraz lojalnościówki i zastanawia mnie jedna rzecz czy pomóc Mordinowi na Tuchance. Od zawsze mam kosę z Salarianami, #team kroganie.

Czy jak już znajdę tego frienda Mordina to będę mógł go za*ebać czy będę musiał go uratować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@MolestaEwnement: generalnie aby pomóc kroganom warto tę misję wykonać. I tak najlepszy rezultat wymaga, by Wrex żył i w misji lojalnościowej Mordina zdobyć coś, co może nie tyle okaże się niezbędne, co zapewni najlepszy outcome w trójce.
@MshL: @ChochlikLucek: @xionze: @MostlyRenegade: @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: @StarySkuter: @Silvaren:

Wołam komentujących.

Dobra Mirasy zachęciliście mnie do lotu na Tuchankę, poleciałem i nie myliliście się. Mordin jednak to spoko morda, pierwszy raz użyłem go w boju i muszę przyznać, że kriogenika i podpalanie jest kozackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)