Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzesiek23Gda: Wlasnie ogladalem bardzo szczegolowy test tej ukosnicy i ogolna ocena byla bardzo pozytywna, zlwaszcza stosunek ceny do jakosci i mozliwosci, a skosy mierzone cyfrowym katownikiem mialy mniej niz 1° bledu, co podobno w tym przedziale cenowym jest zupelnie dobrym i akceptowalnym wynikiem.
  • Odpowiedz
  • 4
@grzesiek23Gda nie zesraj się z tym boshem, nie kazdy potrzebuje sprzęt pro. Ja mam ukosnice parkside tylko ta tania bez przesuwu. Na początku trzeba ja skalibrowac sobie i potem śmiga i tnie równo. Ocykalem panele i listwy w całym domu bez problemu. Wymieniłem tarcze bo oryginalna jest mało wytrzymała i szybko się stepila.
  • Odpowiedz
@Pacjent: Kolega kupił frezarkę ręczna i przestała działać chwile po zakupie. Miałem kiedyś szlifierkę kątowaz lidla.Tez przestała działać, ale wymienili na nowa. Jedyne co działa bez zarzutów to odkurzacz przemyslowy. Trochę loteria.
  • Odpowiedz
@OldBull: @Pacjent: Mam frezarkę z lidla od dwóch albo trzech lat - działa bez problemu. Mam wkrętarkę - tez działa. Mam pile tarczowa, szablista i wyrzynarkę z lidla i tez działają. Jedyne do czego do tej pory moglem się przyczepić to pila tarczowa - krzywo cięła, wymagała poprawki mocowania podstawy.
  • Odpowiedz
@Pacjent: Bierz z lidla, jakość porównywalna z tanimi seriami znanych producentów. Elektronarzędzia z lidla mają dłuższą gwarancję: 3 lata, ja mam kilka sprzętów od nich i jeszcze z gwarancji nie korzystałem - wszystko działa bez problemów.
  • Odpowiedz
@Pacjent: ja miałem do czynienia z ukośnica lidla i erbauera i brałbym erbauera pożyczałem od znajomych do przycinania listw podłogowych w mieszkniu.
W lidlowej brak powtarzalności w cięciach pod kątem(jak zmienisz kąt na inny to ciężko wrócić do tego samego) i cieższa w kalibracji.
  • Odpowiedz