Wpis z mikrobloga

@black_fort: 4 elementy do malowania / cieniowania + trochę szpachlowania. Mój lakiernik robi za 500-600 element, więc cena w okolicach 2-3 tysięcy jest realistyczna, jeśli chcesz mieć to zrobione dobrze (a chcesz, bo jak Ci #!$%@? jakiś szajs, to zacznie gnić).
  • Odpowiedz
@black_fort: Nie zesraj się. Jak chcesz robić wypełnienie szpachlą plus łatę to będzie wyglądało jako gówno, ale zapłacisz 100 zł jak zrobisz to sam. Lakiernik takiego gówna nawet się nie podejmie, lakieruje całe elementy, 2k jak nic coś takiego u lakiernika na szpachli, jak oczekujesz fachowej roboty i żeby Ci to nie zgniło za rok po zimie, to szykuj 3-4k
  • Odpowiedz
@black_fort: Miałem to samo jak kupowałem niedawno "nowy" samochód - kup sobie u lakiernika małe lakierki ala coś jak do paznokci - 10zł. Nie będzie widać z 1m. I tak na mieście ktoś ci poprawi za pół roku :D Oczywiście papierkiem ściernym 1000 przetrzyj i denaturatem przed malowaniem. Najważniejsze zabezpieczenie przed rdzą a potem kiedyś jak będziesz miał za dużo pieniędzy to pójdziesz do lakiernika.
  • Odpowiedz