Wpis z mikrobloga

Panowie dlaczego wlasciwie kopnięcie ferrariego było nielegalne jak teraz trzeba mieć 4 punkty podparcia po zmianach żeby było nielegalne, pewnie było pisane ale nie mogę znaleźć właściwie co tam było źle #famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@winter777: kolana i stopy i masz już 4 punkty podparcia, także podlegało to jak najbardziej pod faul i dyskwalifikację, ale nie zmienia to faktu że to Ferrari wygrał ten cały konflikt, bo sam werdykt walki mało kogo interesuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Back_Space: co ma konflikt do liczb stoczonych walk? ¯\_(ツ)_/¯
Miał ktoś paść i mówił to Ferrari jak i Polak i padł ten kto najwięcej szczekał, że jest tak dobrze przygotowany i tyle czasu trenuje mając na przeciwko osobę która nie łudząc się bardzo mało przetrenowała i melanżował...
W tej walce nie chodziło o wynik walko a o to kto przeżyje.... a przeżył Ferrari a polaka budzili ponad minutę także rzeczywiście
  • Odpowiedz
@Back_Space: chodziło mi o Twojego ojca byczku ;)
Przewrócił się #!$%@? po 4 żuberkach ()

Kto normalny liczy "rekord" walk na Fame MMA?... no tak... Mirki niezdolne do myślenia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@winter777: wystarczy kontakt jednego kolana z podłożem i już jest pozycja parterowa a w pozycji parterowej kopnięcia na głowę są nielegalne.
Tak wypowiedział się sędzia główny całej gali,
Wspominał właśnie też o tych punktach podparcia że na to ludzie patrzą a zapominają właśnie o tym co napisałem wyżej
  • Odpowiedz
  • 0
Ferrarka walkę przegrał ale czy w takich konfliktach bierze ktoś udział sportowy rekord? Oczywiście że konflikt wygrał przecież zabił polaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
I no właśnie chodzi o to że miał jedno kolano na ziemi, chyba że zakładamy że kolano na ziemi to już pozycja parterowa tak jak mówił sędzia i było chyba to tam kwestionowane dlategoż pytam
  • Odpowiedz