Wpis z mikrobloga

Dobra, nastał ten moment że trzeba ruszyć dalej w życiu - czyli w moim przypadku przestać tak nałogowo przeglądać internet i zacząć coś robić w kierunku wyjścia z przegrywu, a tych rzeczy parę mam.

Było miło mirkować, ale na dłuższą metę tylko sobie głowę zatruwam tym całym syfem ze świata, który tutaj trafia. Telewizji nie oglądam, oraz mieszkam w takim miejscu że gdyby nie wykop to bym nawet nie wiedział o istnieniu LGBT albo że w warszawie jakąś zepsutą oczyszczalnie ścieków mają co się psuje xD. Nie wiedziałbym tego że w chinach w d0pie mają prawa człowieka i firmy takie jak nike i apple to wykorzystują do produkcji po taniości. Nie wiedziałbym że azjaci na środku afryki budują gigantyczną tamę by wodę zatrzymać itp. Te informacje mi nie są potrzebne do życia, a tylko mi szkodzą bo potem w głowie mi krąży w jakim chorym świecie ja żyje.

Z drugiej strony uświadomiłem sobie że jestem przegrywem, a jako że młody jestem to wiem że muszę zacząć działać by nie skończyć w wieku 30lat już jako dziadek bez szans na lepsze życie.

No nie wiem co tu by jeszcze napisać. Pisałem głównie o wykopie ale i też muszę skończyć przeglądać reddit, youtube itp. i muszę zacząć się uczyć by skończyć szkołę, oraz innych dziedzin by mieć później łatwiej w życiu.

Pozdrawiam dobrych chłopaków z tagu przegryw,
nie pozdrawiam tych co próbując odpisać mi na post dostali powiadomienie że nie mogą odpisać, oraz nie pozdrawiam osób odpowiedzialnych za ten serwis

nie taguje by tylko osoby co mnie obserwują widziały

trzymajcie się

elo
Pobierz M.....e - Dobra, nastał ten moment że trzeba ruszyć dalej w życiu - czyli w moim przy...
źródło: comment_1599994261z6R82UiqGuMoIweVkUFfU4.jpg
  • 2