Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj, w sklepie ogromna kolejka i nagle jakaś baba lvl może 30 przyszła se do kasjera z samego końca.
Typek odrazu ogarnął że się wepchnęła i walnął takim tekstem:
-No ja rozumiem że pani jest damą ale to tak nie ładnie wpychać się. Na co ta odpowiedziała szczerząc jakby to był komplement że za nią nikogo nie było do TEJ kasy (były dwie otwarte obok siebie)
Po chwili ta wyjęła kartę i przyłożyła do kasy obok co przyczyniło się do zapłacenia moich zakupów na sumę 235zl xD

Mina kasjerów bezcenna, widziałam jak bardzo byli przerażeni wizją że kasy są teraz sparaliżowane bo musi być wykonana operacja zwrotna i ponowne nabicie zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasjerka, która mnie obsługiwała zawołała kierowniczkę i chyba nie mogła się powstrzymać od śmiechu.
No, a typiara zaczęła kasjerowi się wygrażać skargą na niego i wyzywała go od pedałów xD
Typek wpadł w furię i zaczął ją wyzywać ale w sposób bardzo oficjalny że się wtrąca, że nie ma szacunku do innych klientów i pracowników itp

Zrobili jej zwrot na kartę, ale ona nagle się obudziła że chce mieć te pieniądze teraz i w gotówce (zwrot jest na tą samą formę płatności) i zaczęła się kłócić z kierowniczką.
No, a na sam koniec czyli po godzinie awantury ochrona galerii ją złapała że wychodziła z zakupami za które nie zapłaciła xD

Czy tak wyglądają typowe #ukrainka ?
#logikarozowychpaskow #dealz
  • 22
  • Odpowiedz