Wpis z mikrobloga

@Piwniczny_haker: Nie obraź się, ale z tego wynika że byłeś brunatny xD a z 4values jest problem taki że pytają cię o twoje prywatne zdanie a nie pytają o to czy chciałbyś narzucać je innym. Polecam spekr.org pytań jest dosyć sporo i dosyć dobre
  • Odpowiedz
@Jell-o: Doskonale o tym wiem, że byłem brunatny xD. Popierałem wówczas MW i ONR. Pamiętam jak chciałem swoją wizję narzucać innym ludziom, ale na szczęście mi to przeszło. xD
  • Odpowiedz
@Jell-o:
Dokładnie. Nie ma nic dziwnego w stosowaniu różnych kryteriów w stosunku do siebie i reszty świata. Wielu ludzi przestrzegało i przestrzega żelaznej dyscypliny ale nie wymagają tego samego od innych. W drugą stronę też to działa, ale tak czy owak to pokazuje jak kalekie są takie testy.
  • Odpowiedz
@Piwniczny_haker: Też kiedyś miałem dosyć mocno konserwatywne poglądy, ale potem zacząłem żyć własnym życiem i mieć wywalone na to jakie decyzje podejmują inni ludzie (tak długo jak nie wpływają bezpośrednio na mnie) ʕʔ
  • Odpowiedz
@Piwniczny_haker: gdyby tak wszyscy brunatni się nawracali to świat byłby piękniejszy


@Jell-o: Nie. Nie byłby. To co prezentuje OP, to przejście z jednej skrajności w inną. Żadna skrajność nie jest dobra i niemal nigdy w historii nie taką nie była.
  • Odpowiedz
@JesterRaiin:

Dlatego te testy online są do dupy - interpretacja pytań i podanych odpowiedzi może być skrajnie odmienna od założeń autora.


W Mypolitics jest opcja podglądnięcia sobie jak Twoja odpowiedź wpłynie na wynik co jest przydatne przy paru pytaniach.
  • Odpowiedz
@pokustnik:

przejście z jednej skrajności w inną. Żadna skrajność nie jest dobra i niemal nigdy w historii nie taką nie była.


"prawda musi leżeć gdzieś po środku" to bujda, rozumiem chęć reformowania świata w drodze powolnej ewolucji zamiast gwałtownej rewolucji ale fakty i logika nie przejmują się oknem Overtona ;)
  • Odpowiedz
@Brzychczy: Kto powiedział, że po środku? Tworzysz sam chochoła którego później obalasz.
Jest ogromna różnica pomiędzy stwierdzeniem ,,skrajności są zazwyczaj złe” a ,,prawda leży po środku”.
  • Odpowiedz
@pokustnik: "gdzieś po środku" to nie to samo co dokładnie "po środku" chochole. I jeśli twierdzisz, że żadne skrajności nie są dobre to raczej trudno, żebyś prawdę widział gdzie indziej niż gdzieś po środku
  • Odpowiedz