Wpis z mikrobloga

Tak jak myślałam, ze wszystkimi badaniami się nie wyrobię. Badania neurologiczne dopiero za miesiąc, nawet prywatnie. Może zrobią mi w szpitalu na miejscu, co tam uznają za konieczne. Ale na razie spirometria i badania serca wyszły mi chyba OK. Jeszcze badania krwi i echo serca. No i zaraz jadę. Myślę, że kolejny pościk będzie już z Czech. (ʘʘ)

Tymczasem trafiłam na młodego chłopca, który ma taki sam problem i nawet będzie operowany w tym samym szpitalu, przez tego samego lekarza. Jego wycena jest minimalnie niższa. Niestety u niego to wszystko idzie zdecydowanie wolniej. Mam wrażenie, że dużo mniej osób się zaangażowało w pomoc.
Pozwolę sobie - mam nadzieję, że nie przesadnie bezczelnie - podrzucić link do niego. Tak jakby ktoś chciał rzucić choć złotóweczką - https://www.siepomaga.pl/dla-alana A jak nie, to udostępnić gdzieś taki link? ( ʖ̯)
Młody jest młody i ma szansę na to, aby nie stracić tylu lat, co ja. Na pewno da się też u niego uzyskać dużo lepszy efekt korekcji. Wiec staram się choć kapkę mu pomóc dotrzeć do ludzi.

#szalonykregoslup
  • 2