Wpis z mikrobloga

@77023: na calym swiecie jest zasada "just be white" a juz najbardziej w krajach azjatyckich.Azjaci sa kompletnymi podludzmi dla azjatek.Jest fajny film na incel tv gdzie aztycki chang z 6pakiem i wielka szczeka musi incelowac,a bialy skinny fat posuwa azjatki i sie tam osiedlil.Moj kuzyn chad sobie zalatwial azjatke przez internet do boltzowania i osiedlenia jej w polszy jako darmowe #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@77023: bialy =czarny >latino > chinczyk > inne rasy
Oczywiscie wedlug mozgu femeoida to jest totalna bzdura.
Zobaczmy na statystyki :
Bialy : Czarny : Żoltek :
Wzrost: 180cm. 178cm 169cm
Beniz: 15cm 16cm 10.5cm
Obojczyk 40cm 42cm 35cm

Czarni maja dobre framy poniewaz maja dobry stosunek bioder do talii dlugie konczyny i dobre spalanie.
Ale biala rasa jest najbardziej porzadana przez wszystkie rasy na ziemi szczegolnie pod wzgledem struktury twarzy
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: no tak , wspolczuje azjatom w stanach oni nie maja szans. Prawdopodobienstwp ze jako asian american mozesz miec biala stacy jest takie jak ze bialy mezczna bedzie miec kobiete wyzsza od niego o 10cm ITS OVER
  • Odpowiedz
@Jskqs Dla kontrastu do tego changcela,jeden 16 letni(po lewej)i 17 letni przedstawiciel rasy bialej,moggujacy wiekszosc doroslych mezczyzn dymorfizmem.Swoja droga ciekawe kogo by wolaly kobiety-30 letniego prezesa korporacji ale z lysina i brzuchem piwnym czy 15 latka dojezdzajacego do szkoly na hulajnodze dostajacego 20zl kieszonkowego od starej,ale ze wzrostem,morda i rama slayera.Zapraszam panie do odpowiedzi,charakter jakby cos taki sam,oboje gwalca psy i podpalaja stare baby ( ͡º ͜ʖ͡º)
Johnnysinspolscyfani - @Jskqs Dla kontrastu do tego changcela,jeden 16 letni(po lewej...

źródło: comment_1599857440Wug6mG7VRsj2soQk6OJZ9o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: nie no brzydki ten po prawej taki znieksztalcony a ten po lewej szczegolnie haha takie modnisie pewnie spedzaja 2 godziny przed lustrem dziennie ja wole prawdziwych mezczn zakola? Nie to nie problem wrecz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Jskqs: tendencja na świecie jest prawdziwa, jednak należy wziąść pod uwage,że polski rynek matrymonialny jest specyficzny. Różowym w prasie wpaja się mentalność cebuli ( przekonanie, że to co obce to lepsze) stąd wśród polskich kobiet występuje pociąg do ciemniejszej karnacji, gdyż jest odległa od dominującej w kraju.
  • Odpowiedz
@77023: zdaje się że, p0lki przyznają punkty za pochodzenie i pierwsze takie dostaje już Czech czy Litwin. Polak też dostaje takie punkty, tylko że ujemne XD
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani jestem w angli jaka azjatke nie przesune jest match, od razu zaczynaja pierwsze pisac. Na randce przy pierwszym spotkaniu podjarane strasznie. I to takie petardy 8-9/10. Z czarnymi jest podobnie jak widza moje niebieskie oczy I blond wlosy to dostaja kota. W pracy czesto slyszalem od czarnych u know that you are georgus. Egzotyka jest pociagajaca I to idzie w obie strony. Zarowno dla mezczyzn jak I kobiet
  • Odpowiedz
@Jskqs prawda srednio przecietny czarny ma lepsza sylwetke niz przecietny bialy. Ale to nie jest tak ze nie ma bialych ktorzy deklasuja czarnych. Sam mam sylwetke gdzie wiekszosc czarnych moze mi wode na silowni podawac bo deklasuje ich proporcjami. Jest tak jak mowisz ze bialy jest usredniony I w kazdych statystykach jest dobry. Inne rasy po prostu maja czasami cos lepszego a reszte slaba
  • Odpowiedz