Wpis z mikrobloga

Największy problem z konsolami mam taki, że od premiery PS3 jestem fanem Sony. Najpierw PS3 + PSP, później PS4 Slim. Pod koniec życia PS4 spodobał mi się Game Pass Ultimate - i tak go opłacałem dla gierek na PC więc pomyślałem se, że dokupię One S All Digital. Dokupiłem za śmieszne ponad 5 stów. Serduszko moje płacze, ale to jak zajebiście Microsoft rozkminił cały system subskrybcji sprawia, że jedynym sensownym wyborem wydaje się All Access z Xbox Series S lub X, zależnie od potrzeb. #!$%@? za jeden miesięczny piniondz mam od #!$%@? gierek na Xboxa i PC + EA Play na Xboxa i PC (czyli także od #!$%@? gierek od EA) + grę online + spłacam se konsolę, która po 2 latach jest moja. Sony, weź się #!$%@? ogarnij i daj coś konkurencyjnego, albo chociaż daj tanią, małą konsolkę cobym kupił tylko dla tych kilku EX-ów rocznie.
#gry #konsole #ps4 #xboxone #xboxseriesx #oswiadczeniezdupy #sony #microsoft
  • 25
  • Odpowiedz
@nobrain:

przejrzales oferte w ogole?:-)

Tak, korzystam z niej ostatni miesiąc bo rezygnuje
Forza to nic ciekawego, ori indyk na którego szkoda mi czasu, monster hunter miałem wcześniej bo właśnie mnie interesował, batman to samo, mortal kombat to samo, no mans sky to samo, diahonored to samo. Game pass nie oferuje mi nic czego już bym nie miał a w co chciałbym zagrać.
  • Odpowiedz
@SalsaDeAmigo: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem

monster hunter miałem wcześniej bo właśnie mnie interesował, batman to samo, mortal kombat to samo, no mans sky to samo, diahonored to samo. Game pass nie oferuje mi nic czego już bym nie miał a w co chciałbym zagrać.

Te wszystkie gry mam i mi się podobały więc, game pass nie daje mi nic czego już bym nie miał. A aktualnie przechodzę na PC
  • Odpowiedz