Wpis z mikrobloga

Największy problem z konsolami mam taki, że od premiery PS3 jestem fanem Sony. Najpierw PS3 + PSP, później PS4 Slim. Pod koniec życia PS4 spodobał mi się Game Pass Ultimate - i tak go opłacałem dla gierek na PC więc pomyślałem se, że dokupię One S All Digital. Dokupiłem za śmieszne ponad 5 stów. Serduszko moje płacze, ale to jak zajebiście Microsoft rozkminił cały system subskrybcji sprawia, że jedynym sensownym wyborem wydaje się All Access z Xbox Series S lub X, zależnie od potrzeb. #!$%@? za jeden miesięczny piniondz mam od #!$%@? gierek na Xboxa i PC + EA Play na Xboxa i PC (czyli także od #!$%@? gierek od EA) + grę online + spłacam se konsolę, która po 2 latach jest moja. Sony, weź się #!$%@? ogarnij i daj coś konkurencyjnego, albo chociaż daj tanią, małą konsolkę cobym kupił tylko dla tych kilku EX-ów rocznie.
#gry #konsole #ps4 #xboxone #xboxseriesx #oswiadczeniezdupy #sony #microsoft
  • 25
  • Odpowiedz
@MZ23: jak cos to all access to zwykly sprzet na raty + abonament w pelnej cenie czyli w #!$%@? drozej jak ludzie tam za 4zl stackowali 2 lata xD
  • Odpowiedz
@camos: #!$%@? ja wiem, że można się #!$%@?ć z tym wszystkim tak jak polecają na Pepperze. Ja tam wolę se płacić co miesiąc i zapomnieć o sprawie niż zakładać nowe konta i się z tym wszystkim pitolić. Do tego na PC już tak komfortowo nie zagrasz, jak na konsoli tylko trzeba turbo kombinować.
  • Odpowiedz
@MZ23 MS pozamiatał. Mam te same odczucia. Jeszcze tydzień temu rozważałem zakup ps5 na premierę a teraz poczekam ze 3 lata aż się nazbiera exów a tymczasem team zieloni.
  • Odpowiedz
@MZ23: spoko, jak jestes giga casualem to dobre wyjscie, ja tam wole cos ciekawszego niz growy netflix, oby Sony nie poszlo ta droga, niech zrobia jakas odpowiedz na XGP, ale w zadnym wypadku nie chce zeby szli droga MS i grami robionym na szybko byle do XGP byly
  • Odpowiedz
@Kraciacho: No PS5 na premierę tak czy siak bym nie kupował bo jest dla mnie obrzydliwa. Czekałbym na Slima, ale tak dobra oferta MS sprawia, że się zastanawiam nad kurła Xboxem.
  • Odpowiedz
@camos: Własnie na początku też się napaliłem na ten all access a potem to przeliczyłem i w sumie taka se ta oferta, wiadomo, że jak policzyć w pełnej cenie game passa to jakoś się kalkuluje, no ale jak cały czas go przeceniają to bez sensu.

I zanim się ktoś rzuci, że w legalny sposób koszty są większe to miałem już z przerwami game passa z 4 miesiące i zawsze płaciłem 4zł
  • Odpowiedz
@MZ23: wszystko zależy w co chcesz grać. Mam EA access i nie gram w żadną z oferowanych gier. W przypadku MS, sa moze 2 lub 3 tytuły które mnie interesują. Wiec caly ten ultimate jest dla mnie malo atrakcyjny. Co nie zmienia faktu, ze sony jest daleko w tyle z podobną oferta (przynajmniej w pl).
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: Nie trzeba agresywnie. Jak dla mnie casual teraz to taki Janusz, który nie ma czasu ani ochoty na pilne śledzenie rynku growego - taki właśnie jestem mimo growego stażu w postaci 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@MZ23 ja jeszcze miesiąc temu nabijałem się z xboxa ponieważ nie ma na nim exów sensownych. Ale w tej sytuacji, jak na ps5 na start nie ma naprawdę interesujących tytułów. Nie ma się co zastanawiać. Do premiery jeszcze trochę, zobaczymy co zrobi sony. Trudna sprawa.
  • Odpowiedz
@Medonix: Jak tylko wchodzi to masz rację, ale są to jednostkowe sytuacje - mi teraz 4 zł nie wchodzi za żadne skarby. Można kupować na enebie za 100 na 3 miesiące, ale nadal jest to wtedy dodatkowa zabawa o której trzeba pamiętać.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: Miał na myśli to że jak sie casalowo gra od czasu do czasu to spoko. Bo to co jest w game passie to jak sie interesowało tymi grami to już dawno ma sie za sobą. Gier MS które są nie interesujące i milion zapychaczy indyków nie liczę. O EA play nie ma co wspominać bo chyba wszyscy wiemy jakie ich gry są, a to że to jest w dodatku wersja
  • Odpowiedz
@MZ23: może ma to związek, że miałem dość duże przerwy pomiędzy tymi miesiącami, nie mam pojęcia jak to działa, teraz zerknąłem na stronę ms i zaś mi proponują za 4zł, ale ostatni raz miałem z pół roku temu.
  • Odpowiedz
Bo to co jest w game passie to jak sie interesowało tymi grami to już dawno ma sie za sobą


@Amenotejiikara: np. Wasteland 3. Albo The Outer Worlds. Obie na premierę były w XGP :)

  • Odpowiedz
@dymel:

Bo to co jest w game passie to jak sie interesowało tymi grami to już dawno ma sie za sobą


np. Wasteland 3. Albo The Outer Worlds. Obie na premierę były w XGP :)

Mówiłem to o grach które nie są grami MS

Gier MS które są nie interesujące i milion zapychaczy indyków nie liczę

Wasteland totalnie mnie nie interesuje, The Outer Worlds było spoko ale to jest chyba jedyna
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: forza, ori, monster hunter, batman, mortal kombat, no mans sky, dishonored.. kurde gamepass to kopalnia perelek i zajebistych, skillowych gier ni #!$%@? nie dla casualo, przejrzales oferte w ogole?:-)
  • Odpowiedz