Wpis z mikrobloga

Mireczki, najlepsze i najbardziej stabilne #iptv to?
Miałem długi czas iSat Polska, ale niestety wszystko co dobre to się kończy. Próbuje aktualnie #plusx, ale już widzę, że nie ma startu do #isatpolska. Najbardziej zależy mi na stabilności/jakości kanałów sportowych.
Dzięki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 18
Dzięki Panowie. Jutro obejrzę jakiś meczyk Ekstraklasy (: i dam znać jak #plusx się sprawuje. Jedyne co mi nie pasuje w PlusX to jakość 720p Polsatów Sport Premium, na 4K TV to jest dramat... iSat miał ten plus, że była możliwość wyboru 1080p czy 720p i nawet było stabilne.
Potem sprawdzę #teleelevidenie i #rapid.
@klu16: rapid jest spoko, ale ogladanie LM u nich przyprawi Cie o migrenę. Ciekawe czy będzie cos co dorowna isat-polska, ostatnią ściankę mialem z 1,5 msc temu
@krojcol Dam znać jak potestuje. Teraz jadę z #plusx Wczoraj oglądałem Śląsk - Lech na C+ Sport 3 i chyba ani razu nie przycięło. Oglądam też #laliga na Eleven, dzisiaj sprawdzę jakiś meczyk. Polsaty Sport Premium to jak na razie dramat, ale nie wiem jak z meczami na żywo. Zauważyłem, że np. raz na jakiś czas w ciągu dnia potrafi przyciąć TVN24, nie wiem jeszcze jak inne informacyjne.
PS. Na wielu kanałach
@klu16: U mnie #plusx tez dziala bardzo dobrze. W porownaniu do streamow z ali to niebo a ziemia. Jezeli ktos chce ogladac zwykla TV, to moze kupic sobie link na ali, ale jak chce ogladac mecze to #plusx jest najlepszy. Wczoraj ogladalem Lecha ze Slaskiem w Canal+4k i w ogole nie przycinalo, a na linku z aliexpress przycinalo sie. Na ten czas chyba nie ma niczego innego lepszego.
@Maceek6 Jako, że #plusx ssie na Polsatach Sport Premium, aktywowałem sobie 24h test z IPTV Stack.
Oglądam już 25 minut Superpuchar Europy Bayern - Sevilla i jeszcze ani razu nie przycięło, więc duży plus. Ale jakość pozostawia wiele do życzenia, znowu to "paskowanie" jak na zdjęciu, które wrzucałem wyżej. Mimo wszystko wolę obniżoną jakość niż przycinki.
No więc z moich obserwacji i testów wynika, że #plusx radzi sobie OK na prawie wszystkich kanałach oprócz Polsatów Sport Premium (czyli głównie Liga Mistrzów), pakiet testowy kupiony na KKZ niestety przycina, całkiem spoko był iptvstack.com na 24h, ale widzę, że pakiet mają tylko jeden, na 12 miesięcy z góry, więc to odpada.
#teleelevidenie jeszcze nie sprawdziłem. Będzie następny. Póki co zostaje przy #plusx, choć i-Sat Polska to to nie jest...