Wpis z mikrobloga

Świerzy przykład "Ideologi LGBTQ+" który w szkołach robi dzieciom wode z mózgu. Tłumaczenie dla tych którzy nie są w angielski :)
"Moja Pasierbica powiedziała mi pewnego dnia, że w szkole podstawowej pisali historyjki z perspektywy chłopca, żeby mogła zakochać się w dziewczynie. Kiedy podrosła zdała sobie sprawę, że może kochać, dziewczynę jako dziewczyna. To był moment jej oświecenia. Jestem z niej niezmiernie DUMNA!. "
#bekazlewactwa #4konserwy #teczowepaski #dropthet
rifraw - Świerzy przykład "Ideologi LGBTQ+" który w szkołach robi dzieciom wode z móz...

źródło: comment_1599837211ZeOvRbu8OuEEoePt1lGvwW.jpg

Pobierz
  • 39
@rifraw: i co w tym takiego oburzajacego? przeciez zaden homokomando nie przylozyl tej dziewczynce pistoletu do glowy po czym powiedzial ,,MASZ BYC HOMOSEKSUALISTKA ALBO STRZELE!!!!!!!!'' tylko takie dzialania pokazuja dziecku to, ze po prostu jezeli dorosnie i jako dziewczyna bedzie czula cos do dziewczyn to nie jest to nic zlego, bo nie jest to nic zlego. co ci sie tu nie podoba? moze powinni zawstydzac bycie osoba nieheteronormatywna zeby potem gdy
@dumnymagazynier: To, że w ostatnich latach bardzo zwiększyła liczba dzieciaków które nie są pewnie swojej płci/seksualności w bardzo młodym wieku i podaje im się blokery są pozytywnie namawiane do zmiany "płci" i jest duża grupa osób która później tego żałuje albo na tym traci. Z tego co się orientuje liczba osób z dysforią płciową albo jej pochodnymi baaaardzo wzrosła z jakiegoś powodu.
@Kedlov: @dumnymagazynier: Niby napisałem to pod teze ale moim zdaniem dziecko może wpaść na taki pomysł tylko kiedy jest w otoczeniu bardzo religijnym i coś takiego jak miłość kobieta kobieta jest zabronione. Albo w otoczeniu progresywnym, gdzie promuje się własnie transgenderyzm. A po flagach we wpisie, widać, że tym razem to nie "religia" namąciła jej w głowie.
@rifraw: wydaje mi się że to po prostu rozumowanie dziecka które słyszy że tylko chłopiec może być z dziewczynką a podświadomie czuje pociąg do swojej płci, więc uznało że żeby się w jakiejś zakochać musiałaby być chłopcem i tego chciała
@rifraw: ale dziecko nie zawsze rozumie że istnieją różne orientacje itd, czasem ma po prostu w głowie że związek to tylko dwóch różnych płci. Wiem chyba o co Ci chodzi ale nie nadinterpretowalbym
@Kedlov: No tak ale zakładam, że jeżeli podoba ci się druga osoba jako dziecko to się odwierciedla w emocjach. Są przyjemne, nieprzyjemne, dobre, złe. Masz poczucie winy albo nie. Ale nie wpadasz na to ( chociaż pewnie jest jakaś 0.00001, że dziecko może na to przypadkiem wpaść ) samodzielnie tylko z czymś to wiążesz, z czymś co się widziało albo słyszało.
@rifraw: no i powiązała to z tym że widziała że to chłopcy są z dziewczynami
Zauważ że nie prosiła czy nie mówiła komuś że chciałaby zmienić płeć a jedynie pisała opowiadanie z perspektywy chłopaka, to takie najwyraźniej marzenie żeby nim być ale tylko z powodu pociągu do tej samej płci
@rifraw:

To, że w ostatnich latach bardzo zwiększyła liczba dzieciaków które nie są pewnie swojej płci/seksualności w bardzo młodym wieku

Większa akceptacja w stosunku osób LGBT, brak konieczności zostawania w szafie w obawie przed reakcją społeczeństwa.

i podaje im się blokery są pozytywnie namawiane do zmiany "płci" i jest duża grupa osób która później tego żałuje albo na tym traci.

Jak duża? Jakieś dane?

Z tego co się orientuje liczba osób
@Kedlov: Zobacz sobie staty jakie wysłałem w linku. od 2010 - 2017 ilość dzieci odwiedzająca klinike do zmiany płci czy to na konsultacje czy coś więcej wzrosła 25 razy. Więc chyba można założyć, że coś dzieje nie tak odnośnie dzieciaków i ich seksualności.
@Ptrg: Dane wkleiłem w linku. To jeszcze powiedz, czemu LGBTQ+ tak bardzo stara sie ukrywać osoby które mówią, że ich tranzycja i zmiana płci nastąpiła przez to, że ktoś im to wmówił, albo o tym, że operacje zmiany płci w 20 % kończą się bardzo ciężkimi powikłaniami a chyba w około 50 % powikłaniami i są chyba najgroźniejszym zabiegiem medycznym powszechnym jaki się wykonuje.
@rifraw: To nie jest klinika do zmiany płci miras tylko klinika zajmująca się problemami z płciowością, to nie jest to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jeszcze powiedz, czemu LGBTQ+ tak bardzo stara sie ukrywać osoby które mówią, że ich tranzycja i zmiana płci nastąpiła przez to, że ktoś im to wmówił

Kto tak mówi, kto konkretnie? Bo mówienie, że LGBTQ+ coś robi nie różni się od
@Kedlov: A co do tego, że ona pisała takie historie w szkole. To tak, mogło tak być, że w szkole kazali jej pisać takie historie. Znalazłem nawet o tym artykuł jakiś czas temu którego teraz nie mogę znaleźć. Ale chodziło w nim, że dzieci w podstawówce pisały list miłosny do tej samej płci. :)
@Ptrg: To tym razem ty znajdz źródło w ilu procentach operacja płci kończy się powikłaniami, a jak coś znajdę następne :) Sam też coś sprawdź i może ja się dowiem czegoś ciekawego.
I w odpowiedzi wyżej do innego mirka napisałem że odwiedzają tą klinikę z podowdu "konsultacji albo też czegoś więcej".
@rifraw: Czyli rzucasz danymi z tyłka i po zapytaniu o źródło sam mi każesz szukać ile się kończy powikłaniami?
Nie zdarza ci się zbyt często merytorycznie dyskutować co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)