Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Aj #!$%@? od samego rana.
Robię sobie utwory, które wrzucam na swój kanał na YouTube i mam tam po 100 wyświetleń. Raz wrzuciłem projekt utworu, który sobie każdy mógł ściągnąć i coś tam pozmieniać czy coś i po jakimś czasie odezwał się do mnie jakiś typo, że jego marzeniem jest pokazać się na takiej dosyć znanej wytwórni i napisał mi, że ten projekt, który wstawiłem na YouTube jest idealny i moglibyśmy go razem wydać. No to usunąłem film na YouTube, wysłałem mu projekt i z tego co słyszałem to nic nie zmienił. No ale #!$%@? wysłał do tej wytwórni - wszystko ładnie przyjęli i jestem głównym autorem i właścicielem praw. Nutka wyszła - na Spotify pół miliona słuchaczy, na YouTube prawie 400000 wyświetleń, z tego co wiem leciała też w radiu i dla takiego typa jak ja co mial po ok. 100 wyświetleń na utworach - było zajebiscie.
Po dwóch miesiącach zabrałem się z tym samym typem za kolejny utwór - robiliśmy go kupę czasu i na końcu ten typo miał wysłać utwór do tej samej wytwórni (mamy z nią kontrakt więc prościej). Niestety długo nie wysyłał im tego utworu i jak się go spytałem czemu, to napisał, że nie ma czasu (na wysłanie maila wystarczy 5 minut).
No i dla mnie nie byłoby w tym wszystkim nic takiego gdyby nie to, że tydzień po tym jak mi napisał, że nie ma czasu wysłać tego maila, na tej wytwórni pokazał się jego kolejny utwór, ktory zrobił sam. I wiem - dla was może to brzmieć jak zazdrość czy coś podobnego ale #!$%@? czuje się wyruchany przez jakiegoś #!$%@? murzyna z półmetrowym #!$%@? - Typo mi pisał, że przed dostaniem się do tej wytwórni wysyłał dema do nich przez bardzo długi czas i mu się nie udawało, a ja jakby nie patrzeć zrobiłem cały utwór i typowi zrobiłem karierę...

Czuje smutek #!$%@?. Myślałem, że po kilku latach produkcji muzyki wkońcu coś zaczyna mi wychodzić, a tu proszę.

#produkcjamuzyki
#flstudio
#ableton
#muzyka
#muzykaelektroniczna
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borys125: Slap/Brazilian House - tak o bo nie rozróżniam tych dwóch gatunków.

Dobrze chociaż wiedzieć, że nie pierwszy i ostatni, że nie sam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hesa656: w sumie gość typowy polaczek idiota bo jak widać dalej sam nie pociągnie pewnie a mogliście działać razem to musiał dla siebie wszystko wziąć.
Ty chyba też masz teraz już łatwiejszy wjazd do tej wytwórni?
również trance i tak pisze jak @Borys125 równie gównianie :D pomijam już sam temat ghostproducerów
@hesa656: W branży muzycznej będziesz okradany, ignorowany a nawet oszukiwany co jest bolesne. Pamiętaj ze jedyną osobą która może zakończyć twoją karierę muzyczną bądź sprawić by rozkwitła jesteś TY