Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta który z nich zrobi największą karierę i dlaczego? #pilkanozna #grabara #bulka #majecki

- Bułka - wczoraj trzeci mecz od 2 lat i wielka pomyłka, 3/4 miejsce w kolejce do bramki PSG
- Grabara - dużo gra na wypożyczeniach, teraz chyba wyjazd do Grecji - mój typ
- Majecki - z 1 bramkarza w Ektraklasie pojechał siedzieć na ławce do Monaco

Najlepszy golkiper z Tej grupy to:

  • Bulka 6.6% (4)
  • Grabara 19.7% (12)
  • Majecki 73.8% (45)

Oddanych głosów: 61

  • 7
@dedik: nigdy nie zrozumiem fenomenu Grabary. Tłumaczenie jego twitterowych historii pewnością siebie i że dobrze, że mamy takich wyszczekanych gości a nie potulnych, tylko go nakręcało. A dodatkowo jak w Foot trucku zrobili kompilację jego baboli i on je tłumaczył to mnie ściskało.

Bułka to w zasadzie pierwszy mecz w PSG zagrał, w Cheslea jedynie w przedsezonowych sparingach. O zawodniku w zasadzie nic powiedzieć nie można.

Majecki zdecydowanie raz już najbardziej
nigdy nie zrozumiem fenomenu Grabary. Tłumaczenie jego twitterowych historii pewnością siebie i że dobrze, że mamy takich wyszczekanych gości a nie potulnych, tylko go nakręcało. A dodatkowo jak w Foot trucku zrobili kompilację jego baboli i on je tłumaczył to mnie ściskało.


@czarny_matt94: A ja nie wykluczałbym, że zajdzie najdalej z tych 3. Wiele zależy od tego, na jakich trafi ludzi.

Choć transfer do PAOK nie brzmi jak wymarzony rozwój kariery.
@rooger: ja też tego nie wykluczam. A transfer do Grecji to wcale taki zły pomysł nie jest. Z aklimatyzacją będzie miał łatwiej bo przecież w PAOKu jest Świderski. Dodatkowo, dobrze mu zrobi odcięcie liverpoolskiej pępowiny, bo tak to wszystko musiało się dziać za zgodą klubu. A nie ma co się oszukiwać, że zastępstwem dla Allisona, to Kamil na dzień dzisiejszy nie jest. A sam Klopp pewnie na 3. bramkarza nie chce