Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi 10 Ultra

I znowu bańka pękła. Napompowana przez opłacone recenzje.

Jednak telefon spoko ale aparaty ma mocno słabe, co dla wielu użytkowników zainteresowanych tym telefon, skreśla go z listy.

#telefony #xiaomi
Baczy - Xiaomi Mi 10 Ultra

I znowu bańka pękła. Napompowana przez opłacone recenzj...
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baczy: @poCoWamMojNumerTelefonu: @k3lt: klawitera to się ogląda dla przyjemności, żartu, zachowania, a nie dla dokładnych i rzetelnych testów. Klawiter czasem pokazuje nowinki jak i ogólny pogląd na elektronikę, ale o szczegółowości testów to nie ma nawet co dyskutować.

Jak chcecie mieć prawdziwą polską opinię odnośnie telefonu to poczekajcie na @pirzu, a jak chcecie zagraniczny test to zobaczcie Chrisa z techtablets:

https://youtu.be/2wW_d78MEmQ

Bo tym dwóm to akurat ufam najbardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@poCoWamMojNumerTelefonu: ja 4 lata temu uważałem samsunga za najlepszą firmę produkującą smartfony, no i co? Nic, standardy się zmieniły. Za czasów mi5, czyli roku 2016 jakoś bend testy dopiero się pojawiały i z tego co pamiętam to Jerryrigeverything był jednym z pierwszych którzy zaczął na siłę łamać telefony.

To że telefon jest dobrze wykonany nie znaczy że jest solidnie wykonany, tylko znaczy że spasowanie elementów jak i jakość wykończenia jest bardzo