Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników #apple #macbook
Będę kupował laptop na studia i słyszałem, że jeśli chodzi o żywotność komputera, to maki mają do tego najlepsze predyspozycje, a dodatkowo zawsze marzyło mi się kupić komputer z jabłuszkiem. Mój wybór padł na podstawową wersję najnowszego macbooka pro 13. Zamierzam go używać głównie do prostych rzeczy związanych z studiami prawniczymi i co do tego nie mam wątpliwości, że wybieram dobry komputer. Jedyne co sprawia, że jeszcze się waham to to, że lubię raz w tygodniu zagrać z kumplami nockę w #csgo a nigdy nie rozmawiałem z nikim kto grał na maku dlatego postanowiłem zapytać was mireczki. Czy granie w csika na tego typu komputerze przez kilka godzin nie będzie dla niego zbyt dużym obciążeniem? Chciałbym po prostu aby długo służył i byłoby super gdyby ktoś pomógł mi w rozwianiu wątpliwości.
  • 13
@Turyferariusz: Ja do grania osobiście nie polecam. Maci hałasują i grzeją się po odpaleniu jakichś prostych gierek, a co dopiero takiego CSa. Jeśli koniecznie nie musisz mieć maka to przecież za taki hajs spokojnie kupisz jakiegoś fajnego ultrabooka na Windowsie, który weźmie te gierki na lajcie.
@Turyferariusz: Tak jak napisałem - jeśli KONIECZNIE nie musisz mieć maka to nie kupuj, bo trochę bez sensu. Fajne komputery, ale do konkretnych zastosowań. Jeśli chcesz grać, nawet sporadycznie to ja osobiście nawet bym nie spojrzał w stronę maków. Tym bardziej, że piszesz o studiach prawniczych, pewnie będziesz korzystał z jakiegoś Worda, a Word na Win nie równa się idealnie Wordowi na Mac.