Wpis z mikrobloga

@whitef84: Najlepiej pójść do punktu IQOS w galerii. Fajnie dobiorą odpowiednie dla Ciebie urządzenie, a podając im kod 4Q254DI dostaniesz 15 zł zniżki na dowolne urządzenie i 3 paczki gratis. Po zalogowaniu do iqos club dostaniesz jeszcze dodatkowe 2 paczki gratis. Najtańsza opcja to iqos 2.4+ za 135 zł i łącznie 5 paczek gratis. Wychodzi nam 65 zł za IQOSa.
Ja mam na sprzedaż nowego Iqosa 3 duo w Poznaniu za 260 zł. Jak skorzystasz z linku polecającego https://polecam.iqosclub.pl/polecam?a=WQR6NO to otrzymasz 3 paczki heetsów gratis i -15zł na dowolnego Iqosa i możesz kupić stacjonarnie albo umówić się z konsultantem; do mnie przyjechał w godzine. Za dołączenie do Iqos Club - musisz to zrobić stacjonarnie albo przy konsultancie, dostaniesz kolejne kody na 3 paczki.
z kodem 13DEP08 (do wykorzystania zarówno na stronie jak w sklepie stacjonarnym)
iqos 2.4+ - 135 zł + 3 paczki + dwa kody (1+2 kupujesz jedna paczke dwie gratis i 1+1)
iqos 3 multi 215 zł + 3 paczki + dwa kody (1+2 kupujesz jedna paczke dwie gratis i 1+1)
w 2.4 + mozesz użyć 20 wkładów ale czas oczekiwania pomiedzy jednym a kolejnymi to ok 4 min
w multi 10 wkładów