Wpis z mikrobloga

@gzres Dlatego zawsze rozwala mnie to, że według głównej "lewactwo i neuropa" to NPC niepotrafiący samodzielnie myśleć, po czym z płomieniem wchodzą rzeczy w tym stylu.

No, ale jeśli w tytule znaleziska jest coś o złym arabie/żydzie/murzynie/lewaku to nie trzeba się zagłębiać czy to fejk czy nie tylko wykopać i napisać komentarz wyśmiewający lewackie lewactwo.
@Ethordin, mógłbyś zawołać Pana @alienv: bo mnie zablokował tworząc ten wpis i nie mogę mu odpowiedzieć?

@alienv: Świetnie! Nie jestem nieomylny i mogłem przegapić jakieś informacje. Przypomnijmy więc tytuł znaleziska:

Włochy:Projekt turystyczny „Przyjazny muzułmanom”usunie symbole chrześcijańskie


Teraz fragment, o którym mówisz:

Warto bardziej szczegółowo przeanalizować wymagania tych dwóch sektorów.

Struktura recepcyjna, czy to hotel, wioska turystyczna, dom wakacyjny, pensjonat, pensjonat, rezydencje z epoki lub

budynki historyczne, zagrody, farmy, trulli,
@gzres @alienv


Turystyka przyjazna muzułmanom
Turystyka przyjazna muzułmanom to specyficzny sektor turystyczny, który wychwytuje potrzeby (i gusta) wyznaniowej inspiracji określonego użytkownika, takiego jak muzułmański, zapewniając szereg dedykowanych usług, które są niezbędne, gdy muzułmanin jedzie terytoria nieislamskie, takie jak zachodnie kurorty turystyczne.
Rynek turystyczny przyjazny muzułmanom jest zatem powiązany z religijnymi potrzebami muzułmanów i związany z szeregiem usług i uwag, które kaskadowo są kierowane do klientów w całym łańcuchu dostaw, od obiektów ekstra
Oferta turystyczna przyjazna muzułmanom
Powyższe jest odpowiednią przesłanką, którą podmioty działające w branży turystycznej muszą wziąć pod uwagę oceniając, czy ich oferta jest odpowiednia / dostosowana do muzułmańskiego celu turystycznego.
Strukturyzacja oferty turystycznej przyjaznej muzułmanom musi uwzględniać znaczenie sieci operatorów, którzy przestrzegają wymaganych islamskich standardów zgodności i jest dość oczywiste, że do ustrukturyzowania całego pakietu konieczne jest posiadanie zakwaterowania, restauracji, firm rolno-spożywczy z żywnością halal, wyspecjalizowane usługi i operatorzy sektorowi posiadający umiejętności,
Wrzucam cały załącznik podlinkowany przez @alienv przełożony na j. polski.

Przeczytałem go i jedyne co widzę, to to, że jakiś sprytny Włoch, bądź grupa Włochów łasa na łatwą kasę od bogatych turystów:

Przyjazd muzułmańskich turystów nie jest sektorem niszowym, ani pod względem jakościowym, ani ilościowym, ponieważ muzułmańska klientela jest liczna i zamożna, pochodzi z ponad 60 krajów, z których niektóre należą do najbogatszych na świecie (Brunei, Arabia Saudyjska, Katar , Malezja), a
Zauważ, że nie ma tam informacji o usuwaniu chrześcijańskich elementów w pokoju, chodzi o usunięcie wszystkich elementów tego typu.


Co ?

Nie Włochy, a Apulia


A Apulia to Włochy czy autonomiczne państwo? Nie wszyscy wiedzą gdzie jest Apulia.

- Nie był to projekt ogólnokrajowy tylko lokalny,


Nagłówek tego nie precyzuje. Mówi tylko GDZIE sytuacja ma miejsce. Nagłówek jest ograniczony do ilości znaków.
Można było wyedytować nagłówek a nie wywalać całe znalezisko (
@Ethordin: Oprócz kilku kluczowych fragmentów to są tam same oczywistości, co aż dziwi. Nie do końca rozumiem np że klient muzułmański doceni:
- dostawę mat modlitewnych
- poszanowania prywatności
- łączność WiFI

To trochę XD reszta ich nie doceni?

I nie jest tak że większość dotyczy pokojów.

Bo sporym cringe jest dla mnie to co było linijkę wyżej nad tekstem o usunięciu symboli religijnych :

- bez alkoholu i przekąsek haram
@alienv: Nie wiem, czy znasz jakiegokolwiek muzułmanina.

Gwarantuję Ci, że maty modlitewne to jest dla nich must have i na ten przykład moi znajomi na 100% woleliby mieć dostęp do świeżych, czystych dywaników w hotelu.

Co do poszanowania prywatności i wifi - o ile obecność wifi na tej liście mnie też dziwi, bo to standard, to poszanowanie prywatności widzę jako nie wpatrywanie się uporczywe i tym podobne, zwłaszcza, że muzułmanie często
@alienv:

Polska:Projekt socjalny „prąd i gaz” da każdemu 1000zł


A w środku - miejscowość Pipiduwa Dolna, zwraca zaliczkę za prąd i gaz mieszkańcom o ile ten taką zaliczkę wcześniej sam z siebie zapłacił.

Wymyśliłem na poczekaniu tytuł alternatywny. Uważasz, że to byłaby informacja prawdziwa? Nie czujesz tutaj manipulacji? Moim zdaniem bez doprecyzowania w sytuacji gdy mowa o jakichś projektach, raczej mamy w głowie projekty sejmowe. Co innego gdyby to był jakiś
@Ethordin: Wiem i rozumierm, wymóg mat modlitewnych w tym przypadku jest jak najbardziej zasadny. Tak samo jak informowanie o najbliższych meczetach czy jedzeniu halal (mimo że nie pochwalam metody uboju). Dziwi mnie jedynie obecność tych wymogów na WSPÓLNEJ liście.

Minibar osoby może byc trudny, pomijam koszty - 90K EUR moze moze wystarczyc, czesto moze nie byc miejsc...

Niektórzy piją także alkoholowe browary ( ͡º ͜ʖ͡º) Co
@alienv: Znam muzułmanów z Indii, Pakistanu, Nigerii i Iranu. Ci z Iranu mają wywalone - piją tak czy siak i nawet te dywaniki mają gdzieś, bo im dyktatura tak islam obrzydziła, że im nie zależy (oprócz dwóch rodzynków: jeden nie pije bo jest fit świrem, a drugi pije, mimo tego, że uwielbia swoich wodzów - różni ludzie są różni...).

Za to reszta nawet na propozycję dołączenia do imprezy z bezalkoholowym zaczynała
@gzres: Też tak mogę.

W Polsce powstają strefy anty-lgbt


A w środku: uchwały w dwóch gminach, których większość nie będzie w stanie ich pokazać na mapie.

Ksiądz molestował chłopca.


A w środku: w 2005r i dopiero wpłyneło zawiadomienie

Itd itp. Wiesz ile takich znalezisk spadło? Stabilne ZERO

Co innego gdyby to był jakiś news o np. jednej osobie


Ale to jest właśnie news o np jednym projekcie ?

Są, to są
Nie miałem okazji, chociaż hindusów mi się zdarzyło ale nie byli muzułmanami...

Argument jest prosty "może i bezalkoholowe, ale nadal piwo".


W sumie u nas też takie można spotkać ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i nie zapominajmy, że jednak celem są szejkowie i ludzie z kasą, a ci są bardziej religijni, choćby na pokaz.


@Ethordin: Raczej w casuali też celują, chociaż jak szejk wbija to często cały