Wpis z mikrobloga

@Blezio2: jakość pobierania to kolejny exclusive ( ͡° ͜ʖ ͡°). Są jakieś tam sposoby na przyspieszenie pobierania od nich. Edycja plików, zabawa z firewallem i takie tam ale kij wie ile to warte.
@Blezio2: też mam taki problem. Z miesiąc temu instalowałem Total War Saga: TROY i szło kilkadziesiąt MB/s. Dziś mam do pobrania aktualizację co ma ponad 7GB i praktycznie nic się nie pobiera. Od godziny pobrało mi się ok.400MB a prędkość pobierania mam teraz 0 ale jakoś dalej się pobiera tylko baaardzo wolno...
@Blezio2: @isea: @Uriel0987: Don't have the launcher open.

Locate C:\Users\You\AppData\Local\EpicGamesLauncher\Saved\Config\Windows (or whatever it looks like for you, you might need to the hidden folders like AppData if it isn't there)

Open the Engine.ini file (it will only be here if you've downloaded and opened the launcher at least once before)

It should be empty, and either way, paste in (as the only text in the file):

[HTTP] HttpTimeout=10 HttpConnectionTimeout=10
@Blezio2: @Laczekvv: Naprawiłem inaczej. Gdy mi się wolno pobierało wyłączyłem Epica ale wtedy on mi się wysypał i zawiesił i zkraszował jednocześnie (takie combo XD). Gdy chciałem go ponownie uruchomić zrobiło się to samo. Za trzecim razem wyskoczył mi komunikat, że Epic (lub jakiś inny program od Epica) wykrył że w krótkim czasie wywalił mi się lanczer dwa razy ale kazałem mu i tak go uruchomić. Gdy się uruchomił (bez