Wpis z mikrobloga

@OddajButa123: ja nic do siebie nie porównuje nie zestawiam jednego z drugim XD k---a gosciu czytaj ze zrozumieniem ja tylko dalem przyklad do zobrazowania

nigdzie nie mowie ze to to samo i wynika z tego samego XD wtffffff

wyobraz sobie ze pisze do ciebie 50 lasek dziennie +100 kg i w koncu bys sie w-----l i dal to do swojego opisu
troche wyobrazni
  • Odpowiedz
@Matrioszkawkieszeni: Ey w sunie, nawet nie wiem jak to dokońca wytłumaczyć. Jakoś takie wymagania z d--y. Może tak jak ktoś jest przystojny i może sobie wybierać brunetki, blondynki czy kolor oczu, tak ja mniej przystojny ale inteligentny będę szukał kogoś kto nie szuka po wzroście :D.
  • Odpowiedz
tak ja mniej przystojny ale inteligentny będę szukał kogoś kto nie szuka po wzroście :D.


@NotAtencion: pewnie! i masz takie prawo i szanuje to

ale przypieprzanie sie i smianie sie z laski ze ma to o wzroście w opisie jest slabe i o tym
  • Odpowiedz
@Matrioszkawkieszeni: Może to dlatego, że każda, która miała wzrost w opisie była... No taka jaka była, dlatego "była" xD.

Może zbyt ogólnikowo to wziąłem, faktycznie, masz rację ^^

No cóż taka apka, że ocenia się na podstawie dobrego pierwszego wrażenia, jak coś nie pasuje to lecisz dalej. Takie złudne wrażenie wyboru. Dlatego nie mam już tej apki. Właśnie dlatego, bo łatwo się zamienić w takiego z góry oceniającego i potem
  • Odpowiedz
@NotAtencion: co racja to racja apka ujowa i wypacza relacje i zachowania społeczne

ludzie przez takie aplikacje przestają starać sie poznawać ludzi w realu
malo kto zagaduje a jak sie zagada do dziewczyny w realu to sie wręcz boiiii ()

ile to moich ziomków w liceum balo sie zagadac na zywo w szkole do lasek a przez facebook to wszyscy kozaczyli
  • Odpowiedz
@megastulejka: co Wy się tak sracie? to już nie można mieć wymagań dot. kandydata? Ja p------e, ja też się z bazylami nie umawiam, jak napiszę, że azjatki/grubaski/krasnale w lewo to też mnie tu wkleicie?

Prosty komunikat, nie masz cechy która jest dla mnie must be u partnera to nie zawracaj mi głowy,
  • Odpowiedz