Wpis z mikrobloga

Na świecie powstaje co raz więcej stowarzyszeń, organizacji LGB które odcinają się od LGBTQ + i ich Transgenderycznej ideologii. Pomijając już nawet to, że w LGBTQ+ twoja orientacja definiuje twoje poglądy polityczne.

https://twitter.com/ALLIANCELGB/status/1302195791730278400

Polecam wpisy pod Twitterowym postem i obserwować mnie albo tag #dropthet :)

#bekazlewactwa #teczowepaski #lgbt #4konserwy
rifraw - Na świecie powstaje co raz więcej stowarzyszeń, organizacji LGB które odcina...

źródło: comment_1599589292SYUD9Pez0bzC5urDWeL4Rw.jpg

Pobierz
  • 12
@Androo: Z tego co doszedłem to rcazej ideologia sie sama ora:) Bo to wyglądało tak , że ludzie dali się wkręcić ideologii jakieś 30 lat temu i dopiero całkiem sporo osób z "tęczowego środowiska" zaczęło widzieć, że coś jest bardzo nie tak kiedy okazało się, że to nie było żadne Geje Lesbijki Biseksualiści tylko Trans i Queer power, a jak się z czymś nie zgadzasz to poszedł won. Niedługo zrobie o
@Qlien: Napisałem Transgenderyczna ideologia :) I dla czego uważasz, że to spisek ? Czyli osoby homoseksualne nie mogą być gnębione przez ideologie trans która i Queer, albo za odmienne poglądy ? Ciekawe pewnie filmiki opisujące swoje przeżycia i ludzie piszący swoje historie to chorzy umysłowo z nienawiści homofobiczni geje i lesbijki i osoby bi. Albo agenci Pisu XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@rifraw: 298 polubień twitta międzynarodowej organizacji xD. To po prostu mała grupka transfobów, którzy nie różnią sie niczym od rasistów, dyskryminujących na podstawie koloru skóry. Śmieszy mnie to, bo jeszcze nie tak dawno sami byli traktowani dokładnie tak samo, jak oni traktują transów. Obleśni hipokryci. Nie ma transgenderycznej ideologii, a orientacja nigdzie poza krajami trzeciego świata nie definiuje poglądów politycznych. W Polsce wiadomo - jak ktoś jest gejem i nie chce