Wpis z mikrobloga

Przegrywiusz na początku: chcial się zabić, nie miał pracy, siedział po 18h każdego dnia na tagu, pisał masę depresyjnych wpisów, nie miał nadziei, nie miał pieniędzy, mieszkał z chorymi ludźmi z rodziny.
Ludzie: hehehe przegrywie nawet mi cię nie żal co za żenada.
Przegrywiusz wkładając masę czasu i często wysiłku a także zdrowia wyprowadza się do wojewódzkiego za swoje unikając bezdomności, nikt mu nie pomagał w znajdowaniu pracy czy pokoju, nikt mu nie pomógł w przeprowadzce, zaczął o siebie dbać i chodzić regularnie na siłownię, nabrał trochę więcej pewności siebie, kupił markowe rzeczy i ciuchy, zmienił fryzurę z przegrywowej na oskarkowa i to wszystko bez niczyjej pomocy zdobyte legalnie poświęcając masę czasu
Ludzie: tfu normik bleeeee trollu fuuuu jak tak mogłeś cokolwiek zrobić żeby nie wegetować razem z nami mimo że jesteśmy trollami a idź ty w... Bananie brzydzę się tobą pewnie co weekend obracasz płodne Julki w klubach i pijesz z Oskarami whisky.
#przegryw #takaprawda
  • 12
@Przegrywiusz: Mi się wydaje, że to także po prostu z stąd, że część mirków myli twoją odwagę w wyjaśnianiu złodziei i patusów ze twoimi skłonnościami samobójczymi. Jeśli pamieć mnie nie myli to raz nawet napisałeś że poszedłeś na ustawkę z jednym patusem(no ale go nie było XD) co jest skrajnie głupie plus jeszcze pisałeś że ci wszystko jedno