Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mysz mi się zeszczała na kartę graficzną i nie działa xD

Jakieś 2 dni temu miałem otwarta z 3 godziny ściankę boczna obudowy, w tym czasie jakimś cudem weszła tam mała myszka, a ja zamknąłem obudowę i tam siedziała.

Dzisiaj włączam kompa, włącza się normalnie, wpisuje dane do logowania a ty cyk monitor gaśnie. Wyłączyłem włączyłem niby działa i cyk znowu się wyłączył. Zmieniam kabel, nie działa, wpisałem wypiąłem nie działa, myślę #!$%@?ło się na amen. Otworzyłem obudowę a tu mysz #!$%@?ła ze środka na pełnej #!$%@? xD Patrzę a tu mysie bobki pod karta graficzna, patrzę na górę karty (tam gdzie elektronika cała) a tam taki śmierdzący zgęstniały mocz myszy (chyba mocz albo rzygi, bo gęste takie, #!$%@?ło niemiłosiernie) xD

Zebrałem to, przemyłem wacikiem z alkoholem, podpinam i nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz pytanie, da rade coś z tym zrobić czy #!$%@?ło się na amen? Kartę kupiłem z 3-4 miesiące temu, prawie 1k w plecy jak nie zadziała :/

Wymyć to może czy coś?
Jak myślicie na gwarancję przyjmą czy z mojej winy? xd

#komputery #pcmasterrace #gry dla zasięgu.
spaduwamamrobote - Ja #!$%@? mysz mi się zeszczała na kartę graficzną i nie działa xD...

źródło: comment_1599564133SKDGNk1aKK8DYzXIHhVJ0z.jpg

Pobierz
  • 57
@kilo_wody_pod_stopa: normalnie bokiem, miałem otwarta boczna ściankę kilka godzin

musiała się #!$%@? dzisiaj w nocy zeszczać/zrzygac, bo wczoraj cały dzień grałem i było git xD

obudowa to silentumpc regnum rg2 pure black, ale tak jak mówię musiała wejść jak była otwarta

W ogóle to kot coś szukał obok kompa, ale go odganialem, żeby nie wszedł do środka xD #!$%@?, a mnie ostrzegał tylko
Czyli mysz wciągała kreskę na karcie graficznej. Przedawkowała i puściły jej zwieracze.
Mysz uciekła z tej karty graficznej czy jeszcze tam imprezuje?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Curus_Bachleda: dzięki domyje lepiej, myłem to wacikiem nasączonym alkoholem (chyba, dokładnie to "WODA DO RECEPTURY APTECZNEJ FP", bo tylko taki mam i bimber jeszcze, ale nie wiem czy można takim xD)

wymyć to spirytusem 96% czy tym 99% inopropycośtam? i zalać to i poczekać dzień/dwa aż wyschnie czy wacikiem albo szmatką?
@montecito: uciekła jak otworzyłem klapę, na początku myślałem, że się przewidziałem, bo tylko mi mignęło przed oczami, a potem znalazłem bobki mysie pod kartą, dalej te rzygi/mocz (wydaje mi się, że to rzygi, bo takie gęste były bardzo), może się zestresowała jak wiatraki się odpaliły na 1600rpm i się zrzygała XD