Wpis z mikrobloga

Zmartwiona kobieta przyszła z niemowlakiem do ginekologa i powiedziała:
-Doktorze, mam poważny problem i bardzo potrzebuję pańskiej pomocy. Mam dziecko, które ma niecały roczek, a ponownie zaszłam w ciążę. Nie chcę mieć drugiego dziecka tak szybko.
Na to doktor się spytał:
-No dobrze, ale co ja mam zrobić?
-Chciałabym, żeby pan przerwał moją ciążę. Mam nadzieję, że mi pan pomoże.
Lekarz pomyślał chwilę i powiedział:
-Chyba mam lepsze rozwiązanie tego problemu, zresztą dużo bezpieczniejsze dla pani.
Kobieta uśmiechnęła się, myśląc że lekarz zgodzi się na jej prośbę.
-Widzi pani, skoro nie chce pani zajmować się dwojgiem dzieci jednocześnie- kontunuował lekarz- zabijmy to pierwsze, które trzyma pani na rękach. W ten sposób będzie pani mogła teochę odpocząć, zanim pojawi się kolejne. Skoro mamy zabić jedno z nich, to chyba obojętne które. Poza tym, nie będzie ryzyka jakie niesie ze sobą aborcja.
Kobieta mocno zaniepokojona słowami lekarza krzyknęła:
-Ależ to okropne co pan mówi! Przecież to zbrodnia zabić dziecko.
-Zgadzam się- odparł ginekolog- Ale przecież wydawało mi się, że nie ma pani nic przeciwko, więc ponyślałem że to dobre rozwiązanie.
Lekarz uśmiechnął się widząc, że kobieta chyba zrozumiała do czego zmierza. Zanim jednak zdążyła coś odpowiedzieć, do gabinetu wparował Janusz Korwin-Mikke i jąkając się krzyknął:
-W wolnym rynku to nie dopuszczalne! Nie można zabić tego dziecka, bo czemu one winne? Takie dziecko jest warte 25 tysięcy złotych na rynku! Należy je sprzedać!
Te słowa spowodowały osłupienie nie tylko osób w gabinecie, ale całej Polski. Do takiego stopnia, że nieludzkie państwo PiSu momentalnie upadło, a w kraju zapanował wspaniały anarchokapitalizm.
Jeszcze nienarodzony syn właśnie stał się narodzony, a opuszczając pochwę matki oznajmił:
-Volenti non fit iniuria
Umiał już mówić i znał się na medycynie, a że państwo nie wymagało od niego żadnej kwalifikacyjnej papierologii, sam dokonał rozwiązania swojej ciąży. Wszystko to dzięki korwinowemu bonowi edukacyjnemu i poziomie edukacji, która ta dzięki niemu osiągnęła.
Starszy syn zaczął w tym czasie sporządzać umowę sprzedaży młodszego syna, bo właśnie założył firmę handulącą ludźmi i to przez internet.
Matka oburzona tą sytuacją, wstała ale nim cokolwiek powiedziała, Korwin ją uprzedził i dał jej w pysk wychowawczego niewidzialną ręką wolnego rynku rzucając krótko:
-Lewaki dupa cicho
Kobieta usiadła zrezygnowana. Nie miała żądanej kwoty pieniędzy, bo całe życie żyła z socjalu, a że nie chroniła jej obecnie żadna instytucja państwowa, musiała się zgodzić na pozostanie niewolnicą Janusza Korwina-Mikke. Przyjęła postawę konia, a wszyscy usiadli na jej grzbiecie i pognali w stronę zachodzącego słońca w kolorze tfu... czerwieni.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #kapitalizm #4konserwy #pasta #heheszki
Azaajaszz - Zmartwiona kobieta przyszła z niemowlakiem do ginekologa i powiedziała:
...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azaajaszz: Trzeba zauważyć że w czasie filmiku Korwin doszedł do ekonomicznego oświecenia ale sie nie przyznał.

Bo najpierw mówi że dziecko jest warte 25 tys usd.
A potem żeby sprzedać za 20 tys.
On w tym momencie zdał sobie sprawę że wraz z legalizacją sprzedaży dzieci ich cena spadnie dramatycznie. Będzie bliższa 25 $ :D
  • Odpowiedz